تاریخ درج خبر : 1394/08/21
کد خبر : ۵۲۳۷۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش فرمانداران و بخشداران کهگیلویه وبویراحمد در دهدشت برگزار شد

همایش فرمانداران و بخشداران استان کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت برگزار شد.

دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویرحامد بعداز ظهر سه شنبه در این همایش گفت: یکی از عوامل برگزاری درست و قانونمند انتخابات، آشنایی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات با قوانین و ضوابط است.

جلیل حسنی هدف از برگزاری همایش فرمانداران وبخشداران را شناسایی، نیاز سنجی و تامین زیرساختها و تجهیزات لازم از لحاظ امنیتی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: در سال جاری که برگزاری انتخابات را در پیش رو داریم برگزاری چنین برنامه هایی برای فرمانداران و بخشداران که مجری برگزاری انتخابات هستند و مسئولیت های امنیتی، سیاسی و اجرایی را به عهده دارند لازم است.

حسنی یادآور شد: برگزاری جلسات و همایش ها برای فرمانداران و بخشداران با هدف برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه استمرار خواهد داشت.

فرماندار کهگیلویه نیز در این همایش با اشاره به فراهم کردن ۸۰ درصد از زیر ساخت های برگزای انتخابات در این شهرستان گفت: حضور حداکثری، انتخابات سالم و به دور از هر گونه تنش سیاسی اولویت فرمانداری در انتخابات پیش رو خواهد بود.

علی پوزش با بیان اینکه انتخابات مجلس از اهمیت ویژه ای در نظام جمهوری اسلامی برخوردار است، افزود: تامین و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزازی زیرساخت های انتخاباتی نیازمند همکاری مسئولان استانی است.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد