تاریخ درج خبر : 1394/08/21
کد خبر : ۵۲۳۷۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار استان عنوان کرد:

جامعه زنان استان نیازمند حمایت ویژه دولت است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جامعه زنان این استان نیازمند حمایت بیشتری هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری استان، سید موسی خادمی در دیدار با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده افزود: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت استان را زنان تشکیل می‏ دهند و استان دارای پتانسیل‏ ها و مزیت های بالائی برای مشارکت زنان در امور اقتصادی و تولیدی است، لذا جامعه زنان استان نیازمند حمایت ‏های بیشتری هستند.

استاندار به مسائل و مشکلات زنان سرپرست خانوار در استان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به آسیب ها و معضلات اجتماعی پیش رو، لازم است، این قشر از افراد جامعه مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

خادمی در رابطه با مشکلات خانواده های افراد زندانی که نیازمند مساعدت و همکاری بیشتر مسئولان هستند، تاکید کرد: به دلیل اینکه مرد خانه به هر دلیلی زندانی است و در نتیجه خانواده دچار مشکلات روحی می شوند، ضرورت دارد در جهت تقویت اقتصاد این خانواده ها اقدامات موثری انجام شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هم در این دیدار توانمندسازی اقتصادی زنان در راستای کارآفرینی و نیز انعقاد تفاهم نامه با وزرات کشور در جهت توانمندسازی زنان زندانی که در راستای حمایت از خانواده‏ های آنها منعقد شده است را از برنامه های جامعه زنان برشمرد.

شهیندخت مولاوردی اظهار داشت: در جهت ایجاد یا تجهیز کلینیک‏های سلامت خانواده در راستای ارتقای سلامت جسمی و جنسی خانواده ها به ویژه در مناطق محروم برنامه ریزی شده است.

وی عنوان کرد: برنامه ریزی برای ساخت و تجهیز بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی زنان در استان باید پیگیری تا اقدامات لازم انجام شود.

وی بیان کرد: جهت حمایت از سازمان های مردم نهاد معاونت امور زنان و خانواده اقدام به انعقاد تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی نموده است.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فرزندايل گفت:

    اقای خادمی به نظرشمازنان این جامعه چه کسانی هستند، آیادانشجویان دانشکده فنی دختران جزاین هاحساب نی شوند؟جنابعالی که سال قبل برای رفع مشکلات این دانشکده اومدین چه کاری برای این خانم.هاکردید؟شماکه وضعیت دانشکده رودیدیدپس ازتون خواهش می کنم که شعارپوچ حمایت اززنان ندهیداول انجام بدهیدبعدحرف بزنید

پربازديد