تاریخ درج خبر : 1394/08/11
کد خبر : ۵۲۳۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقادات تند ” فعال سیاسی” به تاجگردون: نخبگان را از خود دور کرده‌اید/ مریدان را به جای مدیران جذب کرده‌اید

بهبود گرجی با طرح ایرادات جدی به نماینده مردم باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی او را متهم کرد که به جای جذب نخبگان و بها دادن به افراد توانمند، مریدان و چاپلوسان را دور خود جذب کرده است؛ گرجی گفته است: تاجگردون به دنبال انحصارطلبی فسادآوری است که مردم نباید فریب وعده‌های او را بخورند؛ او اتهامات اثبات نشده دیگری را نیز مطرح کرد.

بهبود گرجی در یک جلسه هم اندیشی و خودباوری اظهار داشت: بحث من عدالت جغرافیایی است، چرا ما از همه استان‌های کشور عقب‌تر هستیم. آنانیکه فکر می‌کنند ناجی آمده تا نجاتشان بدهد و پایانی بر محرومیت تاریخیشان باشد. از خودشان بپرسند که چرا ما از همه جای ایران عقب‌تر هستیم؟

دلیل اصلی عقب افتادگی ما انحصار است، انحصار قدرت، اگر در خانه گرجی باشد فساد می‌آورد و اگر در خانه تاجگردون باشد فساد می‌آورد و اگر در هر کانونی انحصار یکه تازی کرد. فساد ایجاد می‌شود.

وقتی این مسئله دامنه دار شد و ۱۰ سال، ۲۰ سال، ۷۰ سال طول کشید. مثل یک بیماری بدخیم است که به همه جا صراحت می‌کند. اگر یک نفر از کانون انحصار بیرون بیاید و بگوید من می‌خواهم خدمت و کار کنم و کدورت‌ها را کنار بگذاریم. پس آن حلقه اطرافی انش چه می‌شود، این حلقه در این چند سال طوری شکل گرفته و مرتفع شده که محور تعیین می‌کنند. آن آقایی که می‌گوید من خوبم و منجی هستم، چانه بزند. باز هم فساد می‌آورد و این چرخه معکوس تکرار می‌شود.
منطقه ما توسعه نخواهد یافت. مگر اینکه چشم‌ها باز شود. پس چشمان را بشوریم و و اقعیت‌ها را ببینیم.

مگر می‌شود یک نفر بتواند این منطقه با این عمق محرومیت نجات بدهد؟ انسان سالم، نیروی انسانی فکری محور توسعه پایداراست. وقتی که این نیروی انسانی نادیده گرفته می‌شود یک نفر نمی‌توان کار بکند
یک عده سالوس و چرب زبان و ضعیف اطراف یک نفر جمع می‌شوند برای منافع شخصی شان… اینان مدیر نیستند بلکه مرید هستند. وقتی اساس از توان به سمت تمکین برگشت.

بجای اینکه توانمندی در نظر بگیریم. تمکین، اطاعت، و دست بوسی ملاک خواهد شد در این حالت توسعه در کار نخواهد بود. تردید نکنید. می‌گویند خانه از پای و بست ویران است، خواجه در پی نقش ایوان است.

با نصب روشنایی در معابر و روکش آسفالت، محرومیت مردم از بین نمی‌رود

مگر می‌شود با لامپ و روکش آسفالت و رنگ و لعاب محرومیت مردم را از بین برد؟ مگر می‌شود در قرن ۲۱ که جوانان ما که هر لحظه همه چیز را رصد می‌کنند آنان را فریب داد؟ مردم ما را عقب نگه داشته‌اند و نخبگان را کنار گذاشته‌اند و به آدم‌های چاپلوس بهاء داده‌اند. دست چرب نشان می‌دهند، مردم فقیر هستند و جوان بیکار دارند. یک عده‌ای مجبورند بروند آن سمت.

بخاطر اشتغال فرزندانشان و معیشت زندگیشان البته قول و وعده که به شما می‌دهند پوچ است. می‌خواهند مردم را نگه دارند. بعنوان ابزار و که کماکان در اقتدار بمانند و حکومت کنند. به هر قیمتی قدرت را در دست داشته باشند. این افراد اگر دلشان به حال مردم می‌سوختند کنار می‌رفتند.

شما کجا دیده‌اید که به یک نخبه میدان بدهند. در کدام از خانواده شما افرادی نیست که در حد و اندازه‌ها نماینده مجلس باشد؟ هست. والا در تمام خانواده هست. اینا میدان نمی‌دهند تا دست نبوسی میدان نمی‌دهند. آیا در نظام اسلامی صلاح است بعد از ۳۵ سال از انقلاب و از دست دادن ۷۰۰ هزار شهید باز برگردیم به سیستم ارباب رعیتی؟ اگر اینطوری است بگذارید بچه‌های منصورخان بیایند حکومت بکنند. جوانان ما بیدار باشند و در فضای مجازی فعال باشید.

در دو بعد کار انجام می‌شود یک فتنه که از بالای طراحی می‌شود که ارکان نظام را در دست بگیرند و گلوگای مالی کشور را بگیرند.
بعد دوم آنست که که اینان سالهای سال است که بر مردم محروم حکومت می‌کنند و قشر مردم را محروم و عقب نگه داشتند. که بتوانند ارباب باشند
صلاح مملکت خویش خسروان‌دانند.

بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    درود دکترگرجی

  • ناشناس گفت:

    فعال سیاسی اونم ……….!!!! بابا ایشان تو چیز ای دیگری خیلی فعال ترند

  • پورسعید گفت:

    صلاح مملکت دست مردم با فهم وبا شعور است…این آقا میخواهد با فرا فکنی و زیر سوال بردن همکارانش توپ را بندازه تو زمین اونا و خودش رو امیرکبیر زمان جلوه بده.. .آقای تاجگردون کمی به درد های مردمت برس.. با این افکار به جایی نمیرسی

پربازديد