تاریخ درج خبر : 1394/08/21
کد خبر : ۵۲۳۷۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

حمله تند بزرگواری به دولت روحانی

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به جای موضع‌گیری در برابر قوه قضاییه مشکل اشتغال و معیشت را حل کند.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری اظهار کرد: اظهارات رئیس‌جمهور در خصوص قوه قضاییه از فردی مثل رئیس‌جمهور که خود حقوقدان است بعید بود.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این اظهارات تنها به دو قطبی شدن جامعه کمک می‌کند.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این موقعیت حساس خواسته مردم و رهبری از سران قوا تعامل و همدلی است و اگر مشکلی هم با یکدیگر دارند بهتر است در جلسات خصوصی مطرح کنند.

بزرگواری خاطرنشان کرد: آن‌ چه که موجب خشنودی دشمن می‌شود همین اختلاف بین سران قوا در نظام است و آن‌ها تنها از وحدت ما در کشور می‌ترسند.

وی بیان کرد: قانون اساسی گفته که قوا حق ندارند در کار یکدیگر دخالت کنند همان‌طور که قوه قضاییه در مسائل اجرایی کشور دخالت نمی‌کند دولت هم نباید در مسائلی مانند برخورد با معضلات اجتماعی و جرائم دخالت کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وظیفه کنونی دولت را در دوره پساتحریم کمک به رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی دانست و گفت: بهتر است دولت به جای موضع‌گیری علیه سایر قوا به فکر حل مشکلات اقتصادی کشور باشد.

وی فشار بیکاری بر جوانان را معضلی بزرگ دانست و اظهار داشت: اگر مسئولان به فکر رفع مشکلات باشند دیگر وقتی برای موضع‌گیری علیه قوه‌ای دیگر باقی نمی‌ماند.

فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ه گفت:

    باید شبیه نماینده های قبلی هیچ کاری برامون نمیکرد تا حالا تعریفش بدادیم ای خاک بر سرتون که قدر همچین نماینده ای را نمیدونید وقتی اطلاعاتتون درباره عملکردای اقای بزرگواری محدود هست خواهش میکنم نظر ندین درود بر بزرگواری ناجی جاودانه کهگیلویه

  • فرزندايل گفت:

    چه عجب نماینده مازبان گشودحالاچه خوب چه بد، آقای بزرگواری خواهشا یه نیم نگاهی به منطقه ای که نمایندش هستی بکن، احساس می کنم که یادتون رفتیم……

  • ژوبین گفت:

    آن موقع که رئیس جمهورمحبویت تمام قوانین رادورمیزد وحتی اعتنایی به مجلس ودیگرقوا نداشت ودربرابررهبری هم موضع میگرفت ،چرا موضع نمیگرفتی وتذکرنمیدادی ؟میخوای خودتونشون بدی که …..

پربازديد