تاریخ درج خبر : 1394/08/24
کد خبر : ۵۲۳۹۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جابجایی ایستگاه های مسافربری مرکزی شهر یاسوج

شهردار یاسوج از انتقال برخی ایستگاه های مسافربری در این شهر خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج، محمدعلی جاوید در بازدید از جایگاه جدید ایستگاه های درون شهری یاسوج اظهار داشت: به دلیل برخی مشکلات شهر از جمله ترافیک، نبود زیرساخت ها از جمله سایبان و سرویس بهداشتی و نارضایتی شهروندان با تصویب شورای ترافیک ایستگاه های موجود در میدان شهدای نیروی انتظامی یا همان فلکه ساعت سابق به پارکینگ جنب سازمان انتقال خون استان منتقل می شوند.

وی با اشاره به رایزنی های به عمل آمده با سازمان انتقال خون و دانشگاه علوم پزشکی استان درخصوص ایجاد فضای فیزیکی ایستگاه های جدید ابراز داشت: طرح مطالعاتی مکان جدید این ایستگاه ها طی ماه های گذشته صورت گرفته و تدابیر لازم برای فعالیت این ایستگاه ها درنظر گرفته شده است.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد زمان جابجایی این ایستگاه ها را تا اواخر آبان ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: در مکان جدید نیمکت های جدید، سرویس های بهداشتی و دیگر امکانات مورد نیاز یک ایستگاه مطلوب احداث می شود.

جاوید ضمن تقدیر از پیگیری های فرماندار بویراحمد برای احداث ایستگاه جدید شهر یاسوج گفت: با همکاری مسئولان شهری و استان شاهد کاهش بار ترافیکی و ایجاد برخی تغییرات اساسی در مرکز استان خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان گرامی جهت اجرای این طرح و رفع برخی مشکلات ترافیکی و شهری انتظار همکاری و استقبال داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    وجود حلبی آبادی به نام جمعه بازار در مدخل اصلی شهر یکی از زشت ترین صحنه های ممکن و برای هر تازه وارد یک چهره بسیار زننده از شهر را تداعی میکند .
    امید وارم مدیریت شهرداری و شورای شهر به این معضل بسیار زننده و ترافیک ساز توجهی بنمایند .

پربازديد