تاریخ درج خبر : 1394/08/25
کد خبر : ۵۲۳۹۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه:

بنرهای هفته کتاب در اتاق شهردار قفل شده اند

ایرج-کاظمی-2رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه از عدم همکاری شهرداری دهدشت در انجام کارهای فرهنگی انتقاد کرد.

سید ایرج کاظمی جو درجلسه انجمن کتابخانه ها و کمیته مطالعه مفید شهرستان کهگیلویه افزود: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه بزرگ کتاب با 70 هزار جلد در سالن شهید مطهری آغاز به کار کرد.

وی سرانه مطالعه در جامعه را پایین دانست و بیان کرد: علاوه بر برگزاری چنین نمایشگاه هایی باید جلسات نقد و بررسی در موضوعات مختلف برگزار شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه عدم حمایت از نویسندگان و پژوهشگران را از مشکلات این حوزه عنوان و تصریح کرد: تنها کاری که اداره ارشاد می تواند برای این مجموعه انجام دهد این است که بخشی از آثار آن ها را خریداری کند.

کاظمی جو با بیان اینکه قریب به ده سال است که بانک اطلاعات اسامی نویسندگان را جمع آوری و هیچ کاری در این زمینه صورت نمی گیرد، خواستار همکاری دیگر ادارت نسبت به خرید آثار این مجموعه های فرهنگی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه قرار بود در برگزاری نمایشگاه کتاب آموزش و پرورش و شهرداری همکاری های لازم را به عمل آورند، از عدم همکاری شهرداری در نصب بنرها در میادین شهر خبر داد و افزود: نصب بنر در سطح شهر کار سختی نبود و خود اداره ارشاد می توانست این کار را انجام دهد، اما وقتی کار فرهنگی صورت و تعهد می پذیرد باید رسالت آن انجام داده شود.

کاظمی جو عنوان ضمن انتقاد از عدم همکاری شهرداری با سایر نهادها اضافه کرد: بنرهای اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب در اتاق شهردار قفل شده و به علت عدم حضور شهردار امکان نصب در سطح شهر وجود نداشته است.

+ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد