تاریخ درج خبر : 1394/08/25
کد خبر : ۵۲۳۹۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد:

رژه تاکسی‌های یاسوج با شعار «با کتاب زندگی کنیم» برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رژه تاکسی‌های یاسوج با شعار ” با کتاب زندگی کنیم” با همکاری تاکسیرانی، پلیس راهور و سازمان حمل و نقل در هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

زینب قربانی در نشست با خبرنگاران با اشاره به آغاز بیست و سومین دوره تکریم مقام کتابداران و ترویج گفتمان کتاب خوانی در روز بزرگداشت علامه سید محمد حسین طباطبایی، اظهار داشت: نامگذاری کتابخانه مرکزی یاسوج به نام حضرت آیت‌الله ملک حسینی، برگزاری مسابقات نقاشی ویژه کودکان، مسابقه کتابخوانی، نقد ملی با همکاری دانشگاه یاسوج، ثبت نام رایگان در تمام کتابخانه‌های عمومی و غبارروبی گلزار شهدا از جمله برنامه‌های هفته کتاب و کتابخوانی در این استان است.

وی از برگزاری همایش تجلیل از خادمان کتاب و کتابخوانی خبر داد و افزود: همچنین در هفته کتاب و کتابخوانی طرح سفیر کتاب و نذر کتاب در روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد و اهدای کتاب به کتاب دوستان اجرا می‌شود.

قربانی با اشاره به اینکه در هفته کتاب نویسندگان و خیران برتر کتابخانه‌ای تجلیل می‌شوند، عنوان کرد: اهدای کتاب به کتابخانه‌های مدارس و کتابخانه‌های شخصی و مساجد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در دستور کار است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برگزاری کارگاه خلاقیت و انگیزه ویژه کتاب با همکاری بسیج شهرستان بویراحمد، برگزاری همایش مادران قصه‌گو، افتتاح کانون سعدی شناسی در کتابخانه مرکزی یاسوج، برگزاری همایش کتاب و کارگر در کارخانه‌ها و شرکت‌ها، اجرای برنامه کتاب، صبح و سلامتی و نمایشگاه کاریکاتور کتاب نیز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در هفته کتاب و کتابخوانی در این استان است.

قربانی از برگزاری مسابقات آنلاین با موضوع نامه 53 نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و حماسه حسینی از شهید مطهری خبر داد و گفت: کانون شاهنامه شناسی در شهر دهدشت و یار مهربان در شهر چرام در هفته کتاب و کتابخوانی افتتاح و راه‌اندازی می‌شود.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد