تاریخ درج خبر : 1394/08/25
کد خبر : ۵۲۳۹۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش «معماری، شهرسازی، استحکامات و سازه‌های امن» در گچساران برگزار شد

نخستین همایش استانی «معماری، شهرسازی، سازه‌های امن» در شهرستان گچساران برگزار شد.

پیش از ظهر روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، نخستین همایش استانی «معماری، شهرسازی، سازه‌های امن» در گچساران برگزار شد.

فرماندار گچساران در این همایش با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل، اظهار داشت: موضوع پدافند غیرعامل در سطح استان از مسائل بسیار مهم و با اهمیتی بوده است.

عبدالرحیم رحیمی با اشاره به اینکه اهمیت پدافند غیرعامل بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: در موضوع پدافند غیرعامل همه دستگاه‌ها و ادارات و نهادها باید آمادگی مقابله با بحران را داشته باشند.

وی با بیان اینکه تکنولوژی به حدی رفته که باید جنبه‌های مثبت و منفی آن را در نظر بگیریم، گفت: همه ما باید به سمتی پیش برویم که آمادگی مقابله با هر بحرانی را داشته باشیم.

فرماندار گچساران عنوان کرد: اگر حادثه‌ای همچون سیل و زلزله و هر حادثه دیگری که در شهرستان رخ دهد، دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان باید آمادگی مقابله با آن حادثه را داشته باشند.

رحیمی تصریح کرد: متأسفانه در بحث مقابله با بحران ما در شهرستان مشکلاتی داریم و بهتر است بگوییم که اگر یک مشکل و حادثه‌ای در شهر رخ دهد، ما آمادگی مقابله با آن را نداریم.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد