تاریخ درج خبر : 1394/08/25
کد خبر : ۵۲۴۰۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ارسال 37 هزار جلد کتاب اهدایی مردم کهگیلویه و بویراحمد به روستاها

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاکنون 37 هزار جلد کتاب اهدایی از طرف مردم جمع‌آوری شده است، گفت: این کتاب‌ها در حال ارسال به کتابخانه‌های روستایی است.

زینب قربانی اظهار کرد: در بیست و سومین دوره تکریم مقام کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی برنامه‌های متنوع فرهنگی در سراسر کهگیلویه و بویراحمد اجرا خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از اصحاب رسانه، گفت: اگر کاری انحام گرفته و مورد تایید مردم قرار گرفته نتیجه همکاری و اطلاع‌رسانی اصحاب رسانه بوده که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان اینکه هدف نهاد کتابخانه‌های عمومی اشاعه فرهنگ و اطلاعات در همه ابعاد است، ادامه داد: دشمن از طریق شبکه‌های مجازی قصد تخریب کشور به خصوص نفوذ در جوانان را دارد.

قربانی افزود: دشمن راه فرهنگی را جهت ورود به کشور و تخریب آن در پیش گرفته که همان جنگ نرم بوده و لازم است همه به ویژه مسئولین حوزه فرهنگ به این امر آگاه بوده و با اجرای برنامه‌های فرهنگی جذاب برای مردم و به خصوص جوانان، نقشه‌های دشمن را خنثی کنند.

این مسئول ادامه داد: کتابخانه باید مکانی جهت فرهنگ‌سازی باشد و برنامه‌های مناسب و مطلوبی جهت جذب افراد به ویژه جوانان داشته باشد.

قربانی با اشاره به طرح اهدای کتاب از طرف مردم به کتابخانه‌ها، گفت: سال گذشته جشنواره اهدای کتاب برای نخستین بار در استان برگزار و با استقبال خوب مردم مواجه شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تاکنون 37 هزار جلد کتاب اهدایی از طرف مردم جمع‌آوری شده و در حال ارسال به کتابخانه‌های روستایی می‌باشد، اضافه کرد: از رسانه‌ها درخواست داریم جهت استقبال از بحث کتاب و کتابخوانی و اهداء کتاب تبلیغات بیشتری انجام دهند.

+فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد