تاریخ درج خبر : 1394/08/26
کد خبر : ۵۲۴۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سقف وام مسکن به ۶۰ میلیون تومان رسید

با پیشنهاد هیئت مدیره بانک مسکن و موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار سقف تسهیلات مسکن از محل حساب صندوق مسکن یکم به ۶۰ میلیون تومان رسید.

به گزارش سایت استان؛ رحیم بنام کارشناس بازاریابی و سخنگوی بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تایید این خبر گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر مدیریت‌ شعب استان‌های سراسر کشور در خصوص افزایش سقف تسهیلات مسکن در مراکز استان، خوشبختانه هیئت مدیره بانک مسکن به این درخواست پاسخ مثبت داد و به این ترتیب سقف تسهیلات مسکن برای ساخت یا خرید از محل “صندوق پس‌انداز مسکن یکم “از ۴۰ میلیون به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافت.

بنام افزود:در استان کهگیلویه و بویراحمد این فزایش تسهیلات به مرکز استان یعنی یاسوج اختصاص می‌یابد و شامل املاکی خواهد شد که پروانه ساختمانی آنها را شهرداری یاسوج صادر کرده باشد؛ به عبارتی دیگر ملک مورد نظر جهت استفاده از تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی بایستی در محدوده‌ی خدمات شهری یاسوج واقع شده‌باشد.

سخنگوی بانک مسکن افزایش از ۴۰ به ۶۰ میلیون تومان تسهیلات مسکن را فرصت خوبی برای متقاضیان مسکن دانست و گفت: پیش‌بینی می‌شود تقاضا برای افتتاح حساب صندوق مسکن یکم در شعب شهر یاسوج به طور محسوسی افزایش یابد.

سوالاتی که مخاطبان سایت از طریق کامنت زیر همین خبر مطرح نمایند طبق هماهنگی انجام شده با مسئولین بانک مسکن استان پاسخ داده خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد