تاریخ درج خبر : 1394/08/26
کد خبر : ۵۲۴۱۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

منوچهر سیف السادات از حوزه انتخابیه کهگیلویه اعلام کاندیداتوری کرد

سایت استان– یکی از فعالان اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی خود را برای حضور در انتخابات دهم مجلس در حوزه ی انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده اعلام کرد.

منوچهر سیف السادات در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شخصیت ها و گروه‌های زیادی جهت حضور در صحنه انتخابات از بنده دعوت کردند که در نهایت با جمع بندی و مشورت بسیار تصمیم به شرکت در انتخابات گرفته‌ام.

سیف السادات در جواب این سوال که آیا تا پایان در انتخابات می‌ماند یا ممکن است به نفع کسی کنار برود، گفت: قطعا آمده ام که بمانم و کنار رفتن بازی با اعتبار سیاسی افراد است.

وی با اشاره به وضعیت سیاسی اصلاح‌طلبان کهگیلویه افزود: اولویت بنده کار تشکیلاتی و تلاش برای موفقیت جریان سیاسی می‌باشد و در این مسیر اگر تصمیم بر اجماع اصولی و همه جانبه اتفاق بیفتد قطعاً حمایت خواهم کرد.

این فعال سیاسی در مورد اینکه آیا با سایر نامزدهای اصلاح طلب نیز صحبتی داشته است، گفت: اکثر کسانی که از جریان اصلاحات قصد کاندیداتوری دارند دوستان و همفکران ما هستند و از نظر بنده هیچ محدودیتی برای فعالیت نیست ولی کسانی که از اجماع می‌گویند باید در صورت تحقق این مهم تمکین نمایند.

سیف السادات در پایان تاکید کرد: به زودی در نشست با رسانه‌ها برنامه ها ی انتخاباتی‌ام را تشریح خواهم کرد.

لازم به ذکر است منوچهر سیف السادات دانشجوی مقطع دکتری در رشته حقوق عمومی و وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ?? گفت:

    تا کی کهگیلویه تاوان پذیرفتن این طایفه رو در خودش باید پرداخت کنه مگه هر وقت این طایفه به جایی رسیدن غیر خودشون کسی رو دیدن

پربازديد