تاریخ درج خبر : 1394/08/27
کد خبر : ۵۲۴۱۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون استاندار: برای تامین هزینه های سوادآموزی مشکلی وجود ندارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای تامین هزینه های سوادآموزی و ریشه کنی معضل بیسوادی در این استان مشکلی وجود ندارد.

فتاح محمدی در نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: کمبود امکانات و تعدد، پراکندگی و سخت گذر بودن برخی روستاهای این استان از موانع و مشکلات موجود بر سر راه امر سوادآموزی و ریشه کنی معضل بیسوادی در استان است.

وی بیان کرد: رفع مشکل کمبود امکانات در زمینه امر سوادآموزی و ریشه کنی معضل بیسوادی در کهگیلویه و بویراحمد مستلزم تلاش و پیگیری متولیان امر و مدیران اجرایی این استان و حمایت همه جانبه مسئولان سازمان نهضت سوادآموزی کشور است.

محمدی اظهار کرد: تاکنون اقدام های برجسته ای در زمینه سوادآموزی و ریشه کنی معضل بیسوادی در کهگیلویه و بویراحمد انجام شده که رضایت بخش است و باید این روند مثبت تداوم یابد.

وی عنوان کرد: فرمانداران از تمام ظرفیت شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، بخشداران و ائمه جمعه و جماعات در زمینه امر سوادآموزی و ریشه کنی معضل بیسوادی در شهرستان های هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد استفاده بهینه کنند.

محمدی ابراز داشت: رسانه ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد نیز می توانند با تبیین اهمیت و ضرورت سواد در زمینه ریشه کنی معضل بیسوادی در این استان تاثیرگذار یوده و نقش بسزایی ایفا کنند.

+ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد