تاریخ درج خبر : 1394/08/27
کد خبر : ۵۲۴۱۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: سرمایه‌گذاران را به گچساران خواهیم آورد

نماینده گچساران و باشت در مجلس گفت: بدون شک سرمایه‌گذارانی را برای سرمایه‌گذاری به گچساران و باشت خواهیم آورد.

غلامرضا تاجگردون در حاشیه دیدار با برخی از روستانشینان حومه گچساران گفت: تدبیری که رهبری معظم انقلاب در تایید برجام دادند موجب فراهم شدن فرصتهای شغلی در مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم خواهد شد.

وی با بیان اینکه ما به پشتوانه آن تایید اکنون به جوانان خود قول اشتغال در دو یا سه سال آینده را می‌دهیم، اظهار کرد: بدون شک سرمایه‌گذارانی را برای امر سرمایه‌گذاری به گچساران و باشت خواهیم آورد.

تاجگردون گفت: اگر تایید رهبری انقلاب در پشت برجام نبود به هیچ عنوان به جوانان جویای کار گچساران و باشت قول ایجاد اشتغال را نمی‌دادم.

وی افزود: اکنون به تمام جوانان حوزه انتخابیه‌ام قول می‌دهم همانگونه که پروژه‌های عمرانی گچساران و باشت را در شرایط فاجعه آمیز اقتصادی فعال کرده‌ایم در دو سه سال آینده نیز فرصتهای شغلی متعددی را در این شهرستان ها تقدیم آنان خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت اقتصاد کشور در زمانی که دولت تدبیر و امید مسوولیتها را بدست گرفت یک وضعیت فاجعه آمیز بود.

تاجگردون افزود: در همین شرایط، فضای کار و تلاش را در گچساران و باشت به تکاپو واداشته و در آینده‌ای نه چندان دور نیز با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فضای اشتغال را نیز به تکاپو وامی‌داریم.

+ایلنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد