تاریخ درج خبر : 1394/08/27
کد خبر : ۵۲۴۱۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر کتابخانه های عمومی چرام:

طرح «نذر کتاب» در شهرستان چرام اجرا می شود

مدیر کتابخانه عمومی شهرستان چرام با اشاره به برنامه‌های هفته کتاب خوانی، گفت: طرح «نذر کتاب» در این شهرستان اجرا می‌شود.

شهرام تقی زاده با اشاره به اهمیت گسترش کتابخانه‌ها، اظهار داشت: هم اکنون 5 باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی در شهرستان چرام فعالیت دارند.

وی افزود: از تعداد 5 باب کتابخانه عمومی در شهرستان چرام، 3 باب نهادی در شهر چرام، سرفاریاب و شهرک(کره شهبازی) هستند و 2 باب هم روستایی در روستای بردیان و القچین سفلی خدمات رسانی می‌کنند.

مدیر کتابخانه‌های عمومی چرام با اشاره به اینکه هم اکنون 11هزار جلد کتاب در کتابخانه چرام موجود است، گفت: با توجه به کمبود فضا امکان اضافه کردن کتاب جدید به کتابخانه و همچنین اجرای برنامه وجود ندارد.

وی بیان کرد: هم اکنون مجلات روز در رده‌های سنی و تخصصی مختلف به روز در کتابخانه چرام موجود هستند که دارای موضوعات متنوع است .

تقی زاده با اشاره به برنامه‌های هفته کتاب خوانی در شهرستان چرام، ابراز کرد: برپایی نمایشگاه کتاب در مدارس، نقد کتاب با حضور نویسندگان شهرستان کهگیلویه و چرام، مسابقه نقاشی در مدارس به مناسبت هفته کتابخوانی، دیدار با امام جمعه، غبار روبی گلزار شهدا، برپایی ایستگاه مطالعه کتاب و ثبت نام رایگان در سطح شهر و غبار روبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: برپایی نشست کتابخوانان و کانون اشتراک کتاب و نظر سنجی بین کتابخوانان در مورد کتاب‌های خوانده در کتابخانه از برنامه‌های هفته کتاب است.

مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرام تصریح کرد: در نماز جمعه این هفته برنامه نذر کتاب را داریم تا هر کس کتابی که مطالعه و نیاز ندارد به کتابخانه و کانون های مساجد و روستاها اهدا نماید تا دیگران مطالعه و استفاده کنند.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد