تاریخ درج خبر : 1394/08/27
کد خبر : ۵۲۴۱۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کرسی‎های آزاد اندیشی با موضوع انتخابات استان برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: کرسی‎های آزاد اندیشی با موضوع انتخابات مجلس در دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‎شود.

سید علی سراج با بیان اینکه دانشگاه پیام‎نور استان در حوزه کانونهای فرهنگی رشد و توسعه مناسبی داشته است، اظهار داشت: در اردوهای جهادی امسال نیز 8 گروه از دانشگاه پیام‌نور استان در عمران و سازندگی مناطق محروم شرکت داشتند.

وی افزود: این دانشگاه همچنین در زمینه تربیت بدنی افتخارات خوبی نظیر کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره در مسابقات سراسری قم، کسب کرده است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از مرکز در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی قول مساعد برای اختصاص اعتبار گرفته‎ایم، خاطرنشان کرد: روند روبه رشد فعالیت‌های فرهنگی در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می‌یابد.

سراج از برنامه‌ریزی برای برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با موضوع انتخابات در مراکز پیام‎نور کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و بیان کرد: دانشگاه پیام‌نور با توجه به پراکندگی در سطح شهرهای مختلف و جمعیت دانشجویی ظرفیت خوبی برای برگزاری کرسی‎های آزاد اندیشی دارد.

وی تصریح کرد: کرسی آزاد اندیشی با موضوع انتخابات مجس در مراکز پیام‎نور استان برگزار می‎شود.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد