تاریخ درج خبر : 1394/08/28
کد خبر : ۵۲۴۲۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید اللحن دبیرانجمن اسلامی دانشگاه یاسوج در حضور رئیس دانشگاه آزاد کشور

داریوش ارجمند، دبیرانجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) انتقادات شدید اللحنی را در حضور دکتر میر زاده رئیس دانشگاه آزاد، به دکتر قدمیاری مدیرکل دبیرخانه تشکل های اسلامی سیاسی وارد کرد.

متن صحبت های ایشان به شرح زیر می باشد:

از جناب آقاى دکتر میر زاده تشکر کنم به دلیل انتخاب و انتصاب دکتر آل بویه به ریاست دانشگاه آزاد استان و همچنین در سطح ملى از انتصاب دکتر طه هاشمى و دکتر جلالى تقدیر به عمل می آورم .
در روزگارى شخصى یک شیشه شکست و به واسطه ى همان شیشه شکستن شد رییس بزرگترین دانشگاه دنیا !! ( با معیار هاى “زیربنا ، هیئت علمى ، دانشجو) چند روز پیش هم فرزند من دو تا از شیشه ها را شکست شاید به او هم دانشگاهى بدهند!!
حضور این شخص باعث شد نفوذهایى به بدنه ى دانشگاه شود که هنوز هم آثارشان وجود دارد به طورى که حتى حضور “آیت الله هاشمى” را برنتابیدند و ایشان را هل دادند تا جاى خودشان بازتر شود ! اما اتفاقى که افتاد تدبیر آقاى هاشمى ، پایبندى رییس دولت اصلاحات به نظام و اخلاق و ایثار اقاى “عارف” که حماسه ى خرداد ٩٢ را رقم زد یک “نه” بزرگ بود به آقایانى که مورد نقد هستند .
دولت کارهاى بزرگى کرده است ، شاید برجام یکى از برجسته ترین کارهایى بود که پس از انقلاب اسلامى صورت گرفته است ، همچنین مهار تورم ، اتفاقى تحت عنوان “آشتى ملى” اگر انجام پذیرد حتى از برجام نیز بهتراست .
چیزى که نگران کننده ست غیر همسو بودن برخى از بدنه دولت با خود دولت است ، دانشجو رسالتى براى خودش تعریف کرده و طبق این رسالت اهل تعامل با همه هست ولى اهل معامله نیست و استقلال خودش را به همه چیز ترجیح میدهد ؛
جناب اقاى “قدمیارى” !! ناگهان پرده برانداخته اى یعنى چه ؟ مست از خانه برون تاخته اى یعنى چه ؟ آقاى قدمیارى تماس گرفته اند با شخصى و گفته اند ایشون یا باید تکذیبیه بزند روى سخنانش ( راجب مجموعه استاندارى) یا من انجمن اسلامى را منحل میکنم !!

رزومه ى انجمن اسلامى در دست من هست ، هشت سال تلاش کردند انجمن اسلامى واحد یاسوج را منحل کنند و نتوانستند ، حالا یک سوال براى من پیش آمده که اقاى قدمیارى پشتش به کجا گرم است که میخواهد انجمن اسلامى را منحل کند؟!!

بیش از ٣٠ تشکل در حمایت از طه هاشمى براى تجمیع معاونت هاى فرهنگى و دانشجویى بیانیه نوشته ند ، بعد از آن نیز از جناب دکتر میرزاده براى انتصاب دکتر قدمیارى تشکر کردند ! خبرنامه دانشجویان ایران به بهانه ى حمله به آقاى قریشى به اقاى طه هاشمى حمله میکند ، اقاى رجایى از نزدیکان ایت الله هاشمى را میکوبد و شش بار از کلمه ى ساکتین فتنه استفاده میکند ولى هیچ تشکلى کارى انجام نمیدهد و با ما هماهنگ نمى شود !! این دلیلش جز این است که اقاى قدمیارى براى حفظ صندلى خود تشکل ها را به “باما” و “برما” تقسیم کرده است و چون دکتر قریشى گزینه ى اصلى مدیر کلى دبیرخانه ى تشکل هاى دانشگاه آزاد است تشکل هاى تتمیع شده یا مرعوب از واکنش نشان دادن به این مسئله سر باز زده اند؟؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد