تاریخ درج خبر : 1394/08/28
کد خبر : ۵۲۴۲۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:

روستاهای بالای 10 خانوار در کهگیلویه و بویراحمد برق‌رسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: روستاهای بالای 10 خانوار در این استان برق‌رسانی می‌شود.

داوود راهزادی، اظهار داشت: امسال در بخش سرمایه‌ای مجوز حدود 57 میلیارد تومان اعتبارات کلی استان از شرکت توانیر را اخذ که بخش اعظم آن از فروش انشعاب برق در استان تامین و 60 درصد باقی مانده را از شرکت توانیر بر اساس پیشرفت پروژه‌ها دریافت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه سعی داریم حداقل 60 تا 70 درصد اعتبارات امسال اخذ شود، بیان کرد: در بخش بند “ز” بودجه امسال برای برق‌رسانی به 17 روستا با اعتباری بیش از 5 میلیارد تومان با مجری برق‌رسانی توانیر موافقت نامه مبادله کردیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امسال روستاهای بالای 10 خانوار برق‌رسانی می‌شود، عنوان کرد: امسال 5 روستا در شهرستان کهگیلویه برق‌رسانی می‌شود که برای این کار 460 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

راهزادی با اشاره به اینکه عشایر باید مورد حمایت قرار گیرند، خاطرنشان کرد: در بخش برق‌رسانی به عشایر استان کارهای مقدماتی را انجام و پیمانکار را مشخص نمودیم که امیدواریم تا پایان سال پنل‌های خورشیدی را به حدود 500 خانوار عشایری ارائه دهیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان به ضرورت تامین روشنایی در معابر اشاره کرد و گفت: در بخش روشنایی معابر تا کنون نزدیک به 400 میلیون تومان در شهرستان کهگیلویه اختصاص داده شده که بخشی از این پروژه به اتمام رسیده است.

راهزادی به اهمیت پایداری شبکه در شهرستان کهگیلویه و سایر شهرستان‌ها اشاره کرد و افزود: سعی داریم خطوط دو مداره را در شهرستان کهگیلویه و سایر نقاط به جهت پایداری شبکه، مانور خطوط و کاهش خاموشی‌ها اجرا کنیم و در شهرستان چرام خط دو مداره از ایستگاه چرام تا مرکز شهر را در حال اجرا و در شهرستان بویراحمد دو خط دو مداره و در سایر شهرها خطوط دو مداره و اجرای مانور شبکه و تحویل برق پایدار را در برنامه داریم.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد