تاریخ درج خبر : 1394/08/28
کد خبر : ۵۲۴۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛

کاهش محسوس جرائم در استان

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش محسوس جرائم در این استان در زمینه‌های مختلف خبر داد.

سردار غلامعباس غلامزاده اظهار کرد: مهم‌ترین علت کاهش جرائم در استان کهگیلویه و بویراحمد پیشگیری است که کارهای خوبی در این زمینه در استان انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خوشبختانه در استان جرائم سنگین وجود ندارد و تنها در مواردی مانند نزاع دسته‌جمعی نگرانی‌هایی وجود داشت.

وی از کاهش نزاع‌های دسته‌جمعی در استان خبر داد و گفت: برخورد خوب دستگاه قضایی با این نوع از جرم موجب شد که اکنون به میزان خوبی کاهش نزاع در استان داشته باشیم.

این فرمانده انتظامی یکی از دلایل کاهش نزاع‌های دسته‌جمعی در استان را همکاری مردم ذکر کرد و گفت: هر جا موفقیتی تاکنون داشته‌ایم به واسطه حضور مردم در صحنه بوده است.

غلامزاده به سایر جرائم و کاهش آن‌ها در استان اشاره کرد و گفت: در بحث پیشگیری از وقوع جرم از متوسط کشوری وضع ما بسیار بهتر است و در کشف مواد مخدر افزایش 25 درصدی کشفیات را داریم.

این فرمانده انتظامی گفت: در تصادفات درون شهری کاهش 30 درصدی و برون شهری نیز با کاهش 10 درصدی مواجهیم.

وی برخورد با افراد بد‌پوشش و بدحجاب را یکی دیگر از اقدامات نیروی انتظامی استان برشمرد و گفت: برخورد با افراد هنجارشکن و رانندگانی که رانندگی غیرمتعارف دارند از دیگر اقدامات بوده است.

وی هماهنگی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را در پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با جرائم عاملی مؤثر در کاهش محسوس جرائم در استان برشمرد.

+فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد