تاریخ درج خبر : 1394/08/29
کد خبر : ۵۲۴۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

توقیف 74 خودروی هنجار شکن در یاسوج

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس با هنجارشکنان و کسانی که در خیابان ها و مکان های عمومی شهرها قوانین و مقررات را رعایت نکنند به شدت برخورد می کند.

غلامعباس غلامزاده افزود: پلیس با افراد بدحجاب مزاحمان خیابانی، رانندگان خودروهایی که آلودگی صوتی ایجاد می کنند و رانندگی های نامتعارف در خیابان ها با همکاری دستگاه قضا برخورد می کند.

وی با بیان اینکه پلیس با بسیج کردن تمامی نیروها و امکانات خود در این زمینه تمام تلاش خود را برای مقابله با هنجارشکنان بکار خواهد گرفت، افزود : در صورت مشاهده مصادیقی از تخلف های ذکر شده در خیابان ها و معابر شهری ضمن توقیف خودرو ،صاحب خودرو را طی مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی خواهد داد.

سردار غلامزاده اظهار کرد:در چند روز اخیر پلیس در این زمینه 74 خودروی متخلف را توقیف و به پارکینگ انتقال داده است.

وی عنوان کرد: با اصناف و بازاریانی که ظاهری نامناسب و مغایر با اخلاق اسلامی داشته باشند به جد برخورد می شود که در همین راستا چند باب مغازه در شهریاسوج پلمپ شده است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه را در این استان از دیگر برنامه ها و سیاست کاری پلیس برشمرد و افزود : هنجارشکنان بدانند که پلیس لحظه ای چشم از آنان برنخواهد داشت و با تمام قوا با آنان برخورد خواهد کرد.

+ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد