تاریخ درج خبر : 1394/08/29
کد خبر : ۵۲۴۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجمع تعدادی از کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج مقابل استانداری

تعدادی از کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج مقابل استانداری تجمع کردند.

تعدادی از کارگران کارخانه فولاد بویرصنعت یاسوج روز چهارشنبه، 27 آبان ماه در اعتراض به به تعویق پرداخت حقوق خود از سوی مسئولان این کارخانه مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کرده بودند.

یکی از کارگران این کارخانه گفت: چهار ماه از سال 93 و سه ماه از سال‌جاری حقوق نگرفته‌ایم.

وی افزود: از سال 90 تاکنون عیدی، سنوات، پاداش و اضافه کاری به ما پرداخت نشده که انتظار داریم مسئولان و متولیان امر این مشکل ما را پیگیری و برطرف کنند.

یکی دیگر از کارگران این کارخانه نیز بیان کرد: از برخی از مسئولان این مسایل و مشکلات خود را پیگیری کرده ایم که پاسخ قانع کننده ای به ما داده نشد.

وی افزود: حدود 203 نفر کارگر در این کارخانه مشغول به کار هستند که از مسئولان استان تقاضا داریم به مشکلات ما رسیدگی نمایند.

هم‌چنین علی لاجوردی، مدیرعامل کارخانه فولاد یاسوج در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: در تاریخ 21 تیرماه سال 93 شرکت فولاد بویراحمد از مالک قبلی خریداری شد و مطالباتی که کارگران از سال‌های 91، 92 و 93 دارند مربوط به مالک قبلی است.

وی افزود: روز چهارشنبه، 27 آبان ماه نیز طی جلسه‌ای با حضور مسئولان مربوطه و نماینده کارگران در استانداری مقرر شد که مطالبات و مشکلات این کارگران در جلسه‌ای ‌ دیگر با حضور مالک قبلی مطرح و موظف شود که طی سه ماه آینده مطالبات معوق کارگران را پرداخت کند.

+ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد