تاریخ درج خبر : 1394/08/29
کد خبر : ۵۲۴۳۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -
پاسخ ناصر مظاهری به سعید معصومی راد؛

تاجگردون نه یک فرصت طلب، بلکه فرصت شناسی قابل است

این که قلم بدست گرفتم و چند سفید کاغذی را خراشی از قلم کشم نه از باب نقد یا رد نظر شما باشد، فقط امیدوارم که تلنگری باشد هر چند کوچک و یادآوری نکاتی چند.

آرزو دارم به دهه چهارم زندگی نرسیده و جوانی باشی جویای نام، ایده الیست و در پی مدینه فاضله، که اگر چنین باشد قابل ستایشی.

بزرگانی چون حاج بهرام، مرحوم نبی زاده، جعفری و علی خواجوی را سعادت دیدار نداشته ام اما از ظواهر چنین بر می آید که فعل خواستن را خوب صرف کرده اند پس همیشه جایگاه ویژه ای بین مردم داشته و خواهند داشت.

بزرگوار طی مدت زمانی که هر از گاهی فرصتی دست دهد سایت کبنا را رصد میکنم بسیار نوشته ها از نظرم گذشته که سخت دل آزرده ام کرده اند، چه از باب مدح حاج غلام تاجگردون چه در ذم ایشان، اما هیچ کدام را نخواستم کلامی بر زبان برانم، اما حسی از درون بر آنم داشت اول خدمت شما عرض کنم این جناب موسوی آیا همانی نیست که بخاطر مسایل قومی تمام قد سد راه استاندار شدن حاج بهرام بود؟

مهربان، شما حاج غلام را اصلاح طلب ندانسته و اصول گرا نامیده اید، باور کن اینجا هم به خطا رفته اید، حاج غلام بیش و پیش از آنکه اصلاح طلب یا اصول گرا باشد نه یک فرصت طلب است بلکه فرصت شناسی قابل جلوه می کند.

سازشکار نیست بلکه سازگاری را خوب می داند و چنانچه بدانیم این دو را از سرا تا ثریا فاصله باشد برای آنان که بخواهند بدانند.

بزرگوار چنانچه جوانی آرمانگرا باشی شایسته تقدیر می باشید، چنانچه غیر این باشد بزرگانی چون خواجوی و حاج بهرام صدایی رساتر و کلامی دلنشین تر از شما دارند که اگر لازم می بود قطعا سکوت نمی کردند.

مهربان از یک اصلاح طلب نماینده مردم گچساران و باشت چه توقعی دارید که حاج غلام بر آورده نکرده؟ و چه توانی داشته بیش از این و دریغ ورزیده؟ کلی گویی نکنید، بزرگوار با تمام معذوراتی که دانی جهت مرور تاریخ مان در چند دهه گذشته اما مجبورم شمه ای هر چند کوتاه را یادآوری کنم تا معنای اعتدال را خوب درک کنیم!!

آیا بخاطر داری خاتمی بر مسند قوه مجریه تکیه زد و چند صباحی نگذشت که مجلسی با اکثریت قاطع اصلاح طلب به بار نشست؟ خدا را و مردم را به بازی نگیرید، بگو دست آورد مردم از این دو قوه اصلاح طلب چه بوده؟

مگر جز این بوده که زیاده خواهی ها و افراط گری ها کار را به جایی رساند که گریبان معمار اصلاحات(خاتمی) را هم گرفت و مانع سخنرانی ایشان در دانشگاه شدند!

نه یارای گفتن همه چیز را دارم و نه توقع داشته باش که بگویم، اما بخاطر داری افزون خواهی ها سبب تعطیلی نشریات شد؟به خاطر داری جو شکوفای دانشگاه ها مبدل به سکوتی سرد و مایوس کننده شد؟

بخاطر داری آزادی بیان به کجا ختم شد؟

آخ بزرگوار مگر چنان باشد که پنداری سکوت حاج بهرام و خواجوی از ترس باشد!؟ دریغا! منافع مردم بر خواست ها و تمایلات شخصی ارجحیت دارد، سخن کوتاه شما اگر گزینه‌ای کاراتر و به اصلاح طلبان نزدیکتر که توان بر آوردن منافع عامه را داشته باشد به میانش آرید تا از پی شما بی سر و دستار هروله کنان آییم، شکوفه ای دارد به بار می نشیند، کاش منافع کشور و مردم استان را بر امیال شخصیتان ارجح دارید، ایام به کامتان.

+کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد