تاریخ درج خبر : 1394/09/01
کد خبر : ۵۲۴۴۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی : مشی اعتدالی دولت یازدهم زمینه همدلی را ایجاد کرده است

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید زمینه همدلی و آرامش هر چه بیشتر را در کشور ایجاد کرده است.

غلام محمد زارعی پنجشنبه شب در نشست هم اندیشی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشکل های کارگری، کارفرمایی، تعاونی ها و سازمان های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید که متفاوت از دو جریان افراط و تفریط است مایه امید مردم شده است.

وی بیان کرد: بیکاری و نبود فضای اشتغال از معضلات مهم کهگیلویه و بویراحمد است که برای رفع آن باید چاره اندیشی شده و مسئولان کشوری نیز در این زمینه همکاری و حمایت کنند.

زارعی با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری شرکت شستا در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: رفع مشکل بیکاری این استان توسعه نیافته در زمینه صنعت و اشتغال نیازمند سرمایه گذاری شستا و دیگر شرکت ها و بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی است.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان اجرایی کشور در سفر به کهگیلویه و بویراحمد به جای سفر به مرکز این استان به سایر شهرهای استان می روند، بر لزوم برنامه ریزی این سفرها از مرکز استان و شهرستان ها تاکید کرد.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که روز پنجشنبه از فرودگاه دوگنبدان مرکز گچساران به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده بود نیز در این نشست هم اندیشی، گفت: دوگنبدان یک شهر قدیمی و دارای بافت کارگری است و سفر کاری ما هر ساله در چنین روزی و به مناسبت تصویب قانون کار به یک شهر قدیمی و کارگری انجام می شود.

+ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد