تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۵۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد:

خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر ادامه جهاد در جبهه جنگ است

فرماندار بویراحمد گفت: خدمت در هر عرصه‌ای به خانواده های شاهد و ایثارگر ادامه جهاد در جبهه‌های جنگ است.

به گزارش سایت استان، محمد کاظم نظری، در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدا، با تسلیت ایام اربعین حسینی و تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم بزرگ معنوی، اظهار کرد: در خصوص اهمیت خانواده شهدا برای نظام و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، سخنان زیادی توسط رهبری و تاکید بر حفط ارزش‌ها مطرح شده است.
فرماندار بویراحمد تصریح کرد: در زمان حاضر عزت، اقتدار و سربلندی کشور، مرهون خون شهدا و ایثارگری‌ها و فداکاری‌های فرزندان این مرز و بوم است که مال و جان خود را در راه خدا فدا کردند چرا که امنیت، اقتدار و بقای نظام جمهوری اسلامی در سایه همین فداکاری‌ها است.

nazari1
وی در ادامه، خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را وظیفه مهم مسئولان خواند و گفت: خدمت به این خانواده‌های شهدا فرصت ارزشمندی است که باید مدیران و مسئولان آن را قدر بدانند و از آن غفلت نکنند و در راستای خدمت به این قشر گام‌های استوار بردارند.
نظری با بیان اینکه امام خمینی به فرزندان شهدا توصیه‌های فراوانی داشتند و فرزندان شاهد و ایثارگر باید خواسته‌های حضرت امام را بازخوانی کنند، گفت: مجموعه ایثارگران که فرزندان شهدا در صف اول آن هستند و کسانی که در دفاع از کیان جمهوری اسلامی نقش داشتند در حفظ ارزش‌های نظام مقدس جموهوری اسلامی می‌توانند ایفای نقش کنند.
این مسئول با تاکید بر اینکه مهمترین هدف حفظ نظام بوده، گفت: خود را جدای از جامعه ایثارگری نمی‌دانم و خدمت در هر عرصه‌ای ادامه جهاد در جبهه‌های جنگ بوده و تلاشمان قدم برداشتن در همین عرصه است.
فرماندار بویراحمد با اشاره به سخنان فرزندان شاهد تصریح کرد: اگر فرزندان شاهد تشکلی داشته باشند تا بتوان مشکلات خود را برطرف کنند زودتر به نتیجه خواهند رسید.
وی با تاکید بر اینکه به عنوان نماینده دولت در شهرستان بویراحمد از هیچ کاری برای رفع مشکلات و موانع جامعه ایثارگری و فرزندان آن‌ها دریغ نمی‌کنم، گفت: تشکل همبستگی فرزندان شاهد تشکیل و ثبت شود و مجموعه دولت از آن‌ها حمایت خواهد کرد و زیرمجموعه‌ها و ادارات را موظف خواهیم کرد که همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.
نظری ضمن تاکید مجدد بر ضرورت ثبت کانون همبستگی فرزندان شاهد کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پیگیری‌های لازم را با دستگاه‌هایی همچون مسکن و شهرسازی، بنیاد شهید، آموزش و پرورش به منظور واگذاری مکانی به این کانون خواهیم داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ا.م گفت:

    با سلام. متاسفانه پای میز جلسلات حرفهای خوبی زده میشه ولی متاسفانه در برخورد واقعی توی اادارات برخورد متافتی با فرمایشات فرماندار صورت میگیره. بطور مثال چند وقت پیش وقتی توی یکی از ادارات یاسوج با برخورد غیر مسولانه یکی از کارمندان مواجه شدم بهش گفتم ما شهید ندادیم که اینجوری بامون برخورد بشه ولی متاسفانه هیچ عکس العمل مثبتی نشون نداد. پیشنهاد میشه حداقل برخورد درستی از سوی کارمند های ادارات صورت بگیره و توجیه بشن نسبت به حقی که مردم دارند نسبت حکومت

پربازديد