تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۶۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل امور بانوان: اداره ها برای تحقق سیاستهای کلی جمعیت بسیج شوند

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی این استان برای تحقق سیاست های کلی جمعیت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بسیج شده و با جدیت وارد میدان عمل شوند.

فریبا رحمان پور روز شنبه در نشست هماهنگی برگزاری همایش ‘تبیین سیاست های کلی جمعیت مبتنی بر سلامت مادر و کودک در راستای ارتقای نرخ باروری’ افزود: دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد از جمله آموزش و پرورش می توانند نقش بسزایی در تبیین و تحقق این سیاست ها ایفا کرده و در زمینه فرزندآوری در استان اثرگذار باشند.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم در زمینه اهمیت تحقق سیاست های کلی جمعیت ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب توسط رسانه ها، روحانیون و حوزه های علمیه کهگیلویه و بویراحمد برای قشرهای مختلف مردم این استان انجام شود.

رحمان پور اظهار کرد: برنامه ریزی متولیان امر برای کاهش ساعت کار زنان شاغل کهگیلویه و بویراحمد می تواند در تحقق هر چه مطلوبتر این سیاست ها در استان مفید و تاثیرگذار باشد.

وی عنوان کرد: مساعد شدن شرایط لازم برای کاهش سن ازدواج و ترویج ازدواج آسان در کهگیلویه و بویراحمد در راستای تحقق سیاست های کلی جمعیت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ضروری است.

+ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد