تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۶۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد نماینده بویراحمد و دنا از رویه حضور مسئولان و وزرا در کهگیلویه و بویراحمد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از نحوه حضور مسئولان و وزرا در استان کهگیلویه و بویراحمد که قبل از حضور در مرکز استان به شهرستانی دیگر سفر می‌کنند، انتقاد کرد.

غلام‌محمد زارعی در نشست هم اندیشی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشکل های کارگری و کارفرمایی، تعاونی ها و سازمانهای مردم نهاد استان افزود: هم اکنون در رسانه ها، فضای مجازی و اجتماعی استان مسایل و موضوعاتی شنیده می‌شود که به نفع استان نیست.

وی اظهارکرد: مردم این استان از گذشته‌ها تاکنون با آرامش و بدون تشتت در کنار هم بوده‌اند و براساس رویه معمول در همه سال‌های گذشته وزرای دولت در سفر به استان معمولا از مسیر مرکز استان ورود پیدا می‌کردند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بعد از حضور در مرکز استان و استقبال استاندار و مسئولان استانی و حضور در جلسه شورای اداری در صورتی که در دیگر شهرستانهای استان برنامه‌ای تدوین می‌شد همه مسئولان در کنار اعضای هیئت دولت بودند.

زارعی تصریح کرد: باید این انسجام همچنان ادامه پیدا کند اما این روزها در فضای مجازی با موضوعاتی مواجه می‌شویم که چندان خوشایند نیست.

وی ادامه داد: از موضع تدبیر صحبت می‌کنم و قلبا مشی اعتدالی دارم و دولت نیز برآمده از حضور و رأی مردم به یک دولت اعتدالی است که نقطه امید مردم است. بعد از این که از حوزه افراط و تفریط عبور کردیم این رویکرد اعتدالی زمینه وحدت را ایجاد کرده است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: حرکت‌های این چنینی ممکن است عده‌ای را خوشحال کند اما اکثریتی را نگران کرده است. اگر این رویه درست شود، بهتر است.

+ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد