تاریخ درج خبر : 1394/09/01
کد خبر : ۵۲۴۶۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -
مراقب باشیم در منجلاب نفاق نیفتیم

تاجگردون:مباحث گرمسیری، سردسیری؛ یاسوجی، دهدشتی و گچسارانی مباحث انحرافی است

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر وحدت و همدلی مردم استان کهگیلیویه و بویراحمد برای توسعه استان گفت: مراقب باشیم در منجلاب نفاق نیفتیم.

به گزارش ایلنا از گچساران، غلامرضا تاج گردون که در جمع طایفه سادات تکیه سخن می‌گفت افزود: مهمترین اصل برای توسعه استان همگرایی و وحدت است و در فضای وحدت و همگرایی است که می‌توان استان را از پسرفت ایجاد شده نجات داد.

وی با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم با تکیه بر نقاط مشترک وحدت و همگرایی، استان را توسعه دهیم ادامه داد: مباحث گرمسیری، سردسیری، یاسوجی، دهدشتی و گچسارانی مباحث انحرافی است که باید مراقب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از کسانی که می‌گویند چرا وزرا به گچساران آمده‌اند، گفت: برخی دوست دارند با افترا زدن میخ خودشان را بکوبند، در حالی که ما می‌خواهیم با تکیه بر نقاط مشترک و وحدت و همگرایی مشکلات شهر و استانمان را حل کنیم.

تاجگردون افزود: حالا اگر بر اساس شرایطی که مردم برای من ایجاد کرده‌اند امکان خوبی برای رفع مشکلات مردم شهر و استانم توسط من فراهم شده است، چرا می‌خواهید با اینگونه سخن گفتن تفرقه ایجاد کنید؟.

نماینده گچساران و باشت تاکید کرد: ما از اینگونه سخنان خسته نمی‌شویم و خدا نکند روزی را که اینگونه رفتارها و سخنان بر عزم و اراده ما سایه بیندازد.

این فعال سیاسی با تشریح تعهدات مردم به نماینده و نماینده به مردم گفت: حق مردم برگردن نماینده این است که هرچه در پشت تریبون‌ها و جلسات به مردم وعده می‌دهد صادقانه باشد و برای انجام آنها تلاش کند و مردم نیز باید با فکر و نگرش درباره آینده خود و فرزندانشان نماینده مورد نظر خود را بر اساس شایستگی‌ها و توانمندی‌هایش انتخاب کنند، نه بر اساس مسائل قومی و قبیله‌ای و طایفه‌ای و سیاسی انتخاب کند.

تاجگردون با انتقاد از کسانی که به دنبال خطکشی میان مردم هستند افزود: عده‌ای در کشور با قرار دادن مقدسات به دنبال تفرقه میان نیروهای نظام هستند، و در استان نیز با طرح مباحث مختلف پیش پا افتاده سعی در خط کشی میان مردم و نفاق میان آنها را دارند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه، امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همگرایی و وحدت در استان و کشور هستیم اظهار کرد: سخنان تفرقه برانگیز بر روحیه خدمت به مردم استانم تاثیر نخواهد گذاشت.

+ایلنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ضد نفاق گفت:

    تاجگردون:مباحث گرمسیری، سردسیری؛ یاسوجی، دهدشتی و گچسارانی مباحث انحرافی است!
    ! یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ: اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! چرا سخنى می‏گویید که عمل نمیکنید؟

  • فرزندايل گفت:

    آفرین برشما، شماباعث افتخارمردم استان هستیدآقای تاجگردون، کاش که به جای تفرقه افکنی یک ذره اراده برای حل مشکلات خرج می کردند، امیدوارم که دیگران ازشماوجدان کاری رابیاموزند.

200x208
پربازديد
200x208