تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۶۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل شرکت گاز استان عنوان کرد؛

برخورداری 115 روستای استان از نعمت گاز تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد از اجرایی شدن عملیات گازرسانی به 115 روستای استان تا پایان سال خبر داد.

هوشنگ صیدالی با بیان اینکه شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد از 15 ناحیه گازرسانی تشکیل شده است، اظهار داشت: گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار در استان کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار ما قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد بابیان اینکه نواحی 15 گانه گاز استان حدود یک هزار و 330 کیلومتر شبکه گاز شهری و یک هزار و 760 کیلومتر شبکه گاز روستایی است، گفت: مجموع شبکه گازرسانی کار شده در استان به بیش از سه هزار و 90 کیلومتر می‌رسد.

صیدالی بابیان اینکه بیش از 115 هزار مشترک در استان از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، عنوان کرد: 460 روستا در حال حاضر در استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

وی تعداد پروژه‌های در دست اجرای شرکت گاز استان را 10 پروژه فعال دانست و افزود: این طرح‌ها با هدف گازرسانی به 58 روستای استان در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: تعداد 115 روستا در برنامه کاری قرار گرفته‌اند و هم اکنون پروژه آنها آغاز شده است و با گازرسانی به این روستاها حدود 6 هزار و 200 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند و برای اتمام این پروژه مبلغی حدود 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: تعداد 2 شهر و 197 روستا در برنامه کاری سال 95 قرار گرفته و هم اکنون پروژه آنها در دست مطالعه است .

صیدالی توپوگرافی استان، مسایل مرتبط با مسیر خط لوله و پراکندگی روستاها را از عمده مشکلات برای عملیات گازرسانی استان عنوان کرد و ابراز کرد: با توجه به کاهش دمای هوا استفاده از پوشاک گرم در منازل و استفاده از بخاری‌ها فقط در زمان حضور از مواردی است که به کاهش مصرف خانگی گاز کمک می‌کند.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد