تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۶۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد در دیدار با امام جمعه یاسوج:

روحانیت نقش موثری در پیشرفت و توسعه استان دارد

فرماندار بویراحمد و جمعی از کارکنان این فرمانداری با امام جمعه یاسوج دیدار کردند.

فرماندار بویراحمد در این دیدار با بیان اینکه اعتقاد ما این است که روحانیت جایگاه منحصر به فردی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته و قطعا وجود و حضور این قشر در پیشرفت و توسعه استان نقش موثری خواهد داشت، گفت: امیدواریم بتوان از رهنمودهای عالمان و جامعه روحانیت در پیشبرد اهداف و توسعه شهرستان نهایت بهره را ببریم.

محمد کاظم نظری با اشاره به برنامه‌های کاری خود در سطح شهرستان اذعان کرد: توجه و کمک به مساجد و حسینیه‌ها را در دستور کار داریم چرا که معتقدیم مسائل دینی و مذهبی جدا از توسعه نبوده و در این بین نیازمند راهنمایی‌ امام جمعه محترم در این حوزه هستیم.

وی با بیان اینکه اگر جایی قصوری صورت گیرد و نیاز به تذکر باشد از رهنمودهای امام جمعه محترم به عنوان پدر معنوی استان استفاده خواهیم کرد، گفت: امیدواریم که خداوند ما را در خدمت به مردم یاری کند.

در ادامه این دیدار حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر حسینی امام جمعه شهر یاسوج با اشاره به سخنان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آنجا که فرمودند «مسئولان خدمتگذار مردم هستند»، گفت: اگر مسئولیتی به کسی داده می‌شود برای خدمت به مردم بوده چرا که مردم مورد لطف خداوند هستند.

امام جمعه یاسوج با بیان اینکه کسانی که مسئولیت را قبول کنند بدین معنا است که خدمت را آغاز کردند، تصریح کرد: هر کس هر کار خوبی انجام دهد قطعا سود آن کار برای خود شخص لحاظ می‌شود.

حسینی در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات ضمن توصیه‌های اخلاقی به مسئول ارشد شهرستان بویراحمد و دیگر مدیران در برگزاری انتخابات باشکوه و سالم اذعان کرد: در هر کاری باید خداوند را در نظر بگیریم وگرنه هیاهوها تمام می‌شود و هدف باید حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد در هر صورت فردی در بین کاندیداهای انتخاباتی به مجلس راه پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در هر صورت سه نفر از کهگیلویه و بویراحمد به عنوان نماینده مردم به مجلس راه می‌‌یابند، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد که همچون نگینی در کشور بوده و با داشتن آب و هوای متبوع هدیه‌ای الهی محسوب می‌شود و استانی با تولید یک چهارم نفت کشور و ۱۰ درصد نزولات آسمانی باید در راستای توسعه و پیشرف آن گام برداشت و نباید همدیگر را تخریب کنیم.

امام جمعه یاسوج با تاکید بر اینکه تخریب هیچ نتیجه‌ای برای کسی ندارد، تاکید کرد: مدیران و مسئولان اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد باید برای رضای خداوند حرکت کنند و یکدیگر را تشویق کنید و در راه توسعه و پیشرفت استان گام بردارید.

حسینی ضمن توصیه به تمامی مدیران و دست اندرکاران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مسئولان و مدیران قدردان جایگاه خود باشند و فراموش نکنند که برای خدمت به مردم آمده‌اند و تعصبات بی‌جا را کنار بگذارند و برای دنیای کسی آخرت خود را آتش نزنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد