تاریخ درج خبر : 1394/09/02
کد خبر : ۵۲۴۷۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار چرام: برخورد با جرائم انتخاباتی قاطعانه و به موقع خواهد بود

جلسه شورای اداری شهرستان چرام امروز به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل سیاسی- انتخابات استانداری و اعضای شورای اداری شهرستان چرام تشکیل شد.
ابراهیم فتاحپور در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از مقام بسیج و بسیجی به گزارش اقدامات صورت گرفته در ستاد انتخابات شهرستان چرام پرداخت.
فرماندار چرام در ادامه این جلسه صیانت از آراء مردم و برگزاری یک انتخابات سالم و قانونمند را یک اصل مهم در انتخابات دانست و تصریح کرد: برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه موجب ارتقا جایگاه نظام می شود.
وی ایجاد روحیه صمیمیت و همدلی در برگزاری انتخابات را ضروری دانست و تصریح کرد:همه ما به عنوان مجریان انتخابات وظیفه داریم به نحو شایسته و با دلسوزی کامل به انجام وظیفه بپردازیم.

رییس شورای اداری شهرستان خطاب به مدیران و با تاکید بر همکاری همه دستگاهها و ادارات گفت: همه دستگاهها موظف به همکاری در امر انتخابات هستند و کوچکترین بی توجهی در ارائه امکانات و عدم همکاری مشمول برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
ابراهیم فتاح پور با اشاره به جرائم انتخاباتی گفت: برخورد ما با جرائم انتخاباتی پیشگیرانه ،قاطعانه و به موقع خواهد بود.
فرماندار چرام به رعایت دقیق نظم اداری و ثبت و ارائه ماموریت و مرخصی مدیران اشاره و خطاب به روسای ادارات و مسئولان دستگاههای اجرایی این شهرستان گفت: حضور و عدم حضور مدیران در شهرستان رصد می شود لذا مدیران باید قبلا در ماموریت ها و مرخصی های خود با فرمانداری هماهنگی نمایند.
وی درپایان با اشاره به اهمیت کار رسانه ها بخصوص در بحبوحه انتخابات به اهمیت نگارش خبر در هدایت نگرش وهیجانات مخاطبان پرداخت.

ابراهیم فتاح پور مهمترین موضوع در فعالیت و مثمر ثمر نمودن یک رسانه را اعتماد مخاطب واثر بومرنگی خبر دانست وگفت: رسانه ای موفق است که بتواند اعتماد مخاطب راجلب کند.

وی از خبرنگاران خواست در هرچه عینی و واقعی بودن خبر تلاش کرده و از پرداختن به موضوعات زرد و بی محتوی بپرهیزند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد