تاریخ درج خبر : 1394/09/03
کد خبر : ۵۲۴۷۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان آغاز شد

مسئول استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد از آغاز ثبت نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خبر داد.

حجت الاسلام قاسم مقدم در جمع خبرنگاران افزود: ثبت نام در حوزه علوم اسلامی به دو شیوه حضوری و غیرحضوری انجام می شود و دانشجویان می توانند با حضور در دفاتر نهاد ثبت نام حضوری داشته باشند.

وی ادامه داد: دفتر نهاد رهبری با توجه به نیاز جامعه دانشگاهی به فراگیری معارف اسلامی تصمیم به تاسیس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در استان کرده است.

مسئول استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بعد از برنامه ریزی و تلاش هایی که ظرف چند ماه گذشته انجام شده است حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در استان راه اندازی شد و دانشجویان دانشگاه های استان می توانند در حوزه ثبت نام کنند.

حجت الاسلام مقدم تصریح کرد: حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ظرفیتی است که با استفاده از آن می توان بر عمق فکری دانشجویان افزود.

وی ادامه داد: برای تدریس در حوزه علوم اسلامی از اساتید سرشناس حوزه علمیه دعوت کرده ایم که حضور آنها در کنار اساتید دانشگاه می تواند فرصت مهمی برای تعامل میان حوزه و دانشگاه به وجود آورد.

مسئول استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه یاسوج عنوان کرد: راه دوم ثبت نام غیرحضوری و اینترنتی است که از طریق پایگاه جامع حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و یا سایت خود دفتر نهاد رهبری در دانشگاه یاسوج صورت می گیرد.

حجت الاسلام مقدم اضافه کرد: ظرف یک ماه گذشته مرحله پیش ثبت نام حوزه علوم اسلامی را آغاز کردیم که مورد استقبال پرشور دانشجویان قرار گرفت.

+ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد