تاریخ درج خبر : 1394/09/03
کد خبر : ۵۲۴۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -
در مجمع انتخابات هیئت سه گانه کهگیلویه وبویراحمد

«آتیلا لوا»رئیس هیئت سه گانه استان شد

در مجمع انتخابات هیئت سه گانه استان کهگیلویه وبویراحمد ،آتیلا لوا برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیئت سه گانه استان کهگیلویه وبویراحمدمنصوب شد .

در مجمع انتخابات هیئت سه گانه استان کهگیلویه وبویراحمد که به ریاست ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای این مجمع در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد ،آتیلا لوا تنها کاندید تصدی این هیئت با کسب 17 رای ماخذوه برای مدت چهارسال بعنوان رئیس هیئت سه گانه استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد .

در این جلسه آتیلا لوا به تشریح برنامه های خود اشاره نمود و از برگزاری کلاسهای آموزشی ،توجیهی ،مربیگری و داوری برای ورزشکاران و مربیان و داوران این رشته سنگین خبر د اد.

لوا جذب اسپانسر و حامی مالی و تعامل بیشتر با آموزش و پرورش استان و حضور در مدارس را یکی دیگر از مهمترین برنامه های کاری خود ذکر نمودو برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی و حضور تیم های منتخب استان در مسابقات کشوری را یکی از راههای شناخت استعدادها در ورزش سه گانه استان ذکر نمود.

وی در ادامه از راه اندازی وفعال نمودن هیئت های استانی در آینده نزدیک خبر داد و اظهار امیدواری نمود با حضور استعداد و پتانسیل خوب در بین ورزشکاران این استان در آینده نزدیک میتوان شاهد حضور ملی پوشانی در تیم های ملی باشیم.

قلی پور مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد نیز استعداد یابی در مدارس با توجه به تفاهم نامه منعقد شده بین دودستگاه ورزش و آموزش و پرورش را زمینه توسعه ورزش دانست و از حمایت اموزش و پرورش استان در برگزاری مدارس استعداد یابی خبر داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد نیز برگزاری مجمع انتخابات هیئت سه گانه را 32 مجمع انتخابات برگزار شده در طول 22 ماهه گذشته ذکر نمود و از کسب رتبه برتر اداره کل ورزش و جوانان استان در سرانه فضای ورزش استان خبر داد.

ایزد پور با اشاره به پتانسیل ورزشکاران استان ،انتخابات رئیس هیئت هاکی استان بعنوان سرپرست تیم ملی هاکی بانوان کشور ،کسب دو مدال ارزشمند سامان پاکباز در مسابقات جهانی ،حضور کشتی گیران استان در تیم های ملی ،حضور خانم آذر پیوند در تیم ملی جودو بانوان ،حضور اسماعیل دژه در تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور در مسابقات جهانی را از افتخارات ورزش استان دانست و نبود هتل ورزش در استان را مهمترین دغذغه ورزش استان در میزبانی مسابقات دانست .

در پایان این مجمع رای گیری صورت پذیرفت و آقای اتیلا لوا با کسب 17 رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیئت سه گانه استان منصوب شد.

قبلا جاوید شهردار یاسوج رئیس هیئت سه گانه استان بود که بدلیل مشغله کاری از این سمت استعفا داد.

+برنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد