تاریخ درج خبر : 1394/09/03
کد خبر : ۵۲۴۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
چهارشنبه 4 آذرماه انجام می‌شود

همایش بانوان یاسوج با حضور فاطمه دانشور

چهارشنبه ۴ آذرماه، همایش استانی نقش بانوان در توسعه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مصطفی بسطامی اظهار کرد: زنان نقش مهمی در توسعه هر جامعه‌ای بر عهده دارند که باید قبل از هر چیز روحیه خودباوری را در آن‌ها تقویت کرد.

دبیر همایش استانی نقش بانوان در توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به همین منظور باید در استان کهگیلویه و بویراحمد با برگزاری برنامه‌های مختلف از همایش‌ها تا جشنواره‌‌ها و سمینارهای ملی و منطقه‌ای و استانی راه را برای حضور هر چه بیشتر زنان در اداره امور جامعه باز کنیم.

وی بیان کرد: بسیاری از بانوان در استان کهگیلویه و بویراحمد در مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها حضور دارند و گاه حضور آن‌ها در مجامع علمی پررنگ‌تر از آقایان بوده است.

بسطامی به همین منظور از برگزاری همایش استانی نقش بانوان در توسعه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد یاد کرد و گفت: با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد یاسوج با حضور دکتر فاطمه دانشور عضو شورای شهر تهران، رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران، رئیس کمیسیون مسئولیت‌های اجتماعی اتاق بازرگانی ایران، رئیس مجمع زنان تصمیم‌ساز ایران، بنیان‌گذار موسسه خیریه مهرآفرین در روز چهارشنبه چهارم آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد یاسوج برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: هدف از سفر خانم دانشور به یاسوج تاسیس شعبه یاسوج بنیاد خیریه مهرآفرین بوده که هدف موسسه این است تا کودکان کار خیابانی و بدسرپرست و مادران آنها را تحت پوشش قرار دهد.

بسطامی خاطرنشان کرد: پس از بازتوانی برای آنها کار ایجاد و آنها را راهی بازار کار می‌کند همچنین در این همایش از بانوان برتر استان در حوزه کارآفرینی و مسئولیت‌های اجتماعی تجلیل می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد