تاریخ درج خبر : 1394/09/03
کد خبر : ۵۲۴۸۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جهانبین: تمهیدات لازم جهت رفاه حال زائرین حسینی در حال اجراست

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه وبویراحمد در جلسه ستاد اربعین حسینی گفت: تمهیدات لازم در جهت رفاه حال زائرین حسینی به شکلی مطلوب در حال اجراست.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالحمید جهانبین با بیان اینکه تلاش تمام مسؤلین شهر براین است تا خدمات شایسته به مردم ارائه شود افزود: در این راستا ستاد برگزاری مراسم اربعین در مرکز استان و شهرستانها فعال و جلسات منظم و مستمری برای برنامه ریزی و تدارک همه آنچه مورد نیاز است در حال فعالیت است.
جهانبین گفت: در موضوع خدمات رسانی به زائرین حسینی با چند مقوله حمل و نقل، تامین نیازهای اولیه از قبیل آب و سرویس بهداشتی، وسایل گرمایشی و فعالیت صنوف مختلف روبرو هستیم که در این زمینه نیز تمهیدات لازم از سوی مسؤلین مربوطه در نظر گرفته شده است.
معاونت امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد در خصوص جمع آوری کمک های مردمی اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت با محوریت اتاق های اصناف، کمیته امداد و هلال احمر در نقاط مختلف شهر با نصب چادر، نذورات نقدی و غیره نقدی زائرین اربعین حسینی را جمع آوری خواهند کرد.
وی اضافه کرد: با هماهنگی ادارات آموزش و پرورش شهرستان و امور مساجد مقرر شد تا مدارس و مساجد واقع در مسیر راهپیمایان اربعین حسینی برای استراحت و استفاده از امکانات موجود در آنها ارائه خدمات نمایند.
جهانبین در ادامه افزود: در مرکز استان سه نقطه مسجد صاحب الزمان، میدان هفتم تیر و انبار هلال احمر واقع در شرف آباد و در سایر شهرستانها نیز در مکان های مشخص در مرکز شهر جمع آوری کمک های های نقدی و غیره نقدی صورت خواهد پذیرفت.
معاونت امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: میزبانی از خیل عظیم عزاداران حسینی توفیقی است که از سوی خداوند متعال نصیب مردم مومن استان کهگیلویه وبویراحمد و مسئولان خدوم آن شده است و ان شالله بتوانیم خدمات در خور شان مردم عزیز را ارائه دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد