تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۴۹۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ماموریت بسیج دانشجویی تقویت درک سیاسی قشر دانشجو است

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از ماموریت های مهم این سازمان تقویت درک، احساس و تحلیل سیاسی قشر تاثیرگذار دانشجو است.

شهرام مهدوی مطلق عصر دوشنبه در نشست با جمعی از خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته بسیج افزود: جهت گیری سازمان بسیج دانشجویی این استان مبتنی بر اصول، ارزش ها و مبانی والای نظام و انقلاب است.

وی بیان کرد: سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با تعامل سازنده با نهادهای فرهنگی و دانشگاه های این استان برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و تبیین اهمیت و ضرورت مقابله با آن تلاش می کند.

مهدوی مطلق اظهار کرد: در هفته بسیج امسال 34 برنامه از سوی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه های استان اجرا می شود.

وی عنوان کرد: از مهمترین این برنامه ها می توان به برپایی نمایشگاه با محوریت بسیج و ایثارگری، برگزاری کرسی های آزاداندیشی با موضوع استکبارستیزی، یادواره شهدای دانشجو و تریبون های آزاد با موضوع سبک زندگی اسلامی – ایرانی اشاره کرد.

مهدوی مطلق نشست های بصیرتی در زمینه وحدت و بیداری اسلامی، برگزاری میزگردهای تحلیلی و تبیینی با محوریت بسیج، دیدار با خانواده شهدای دانشجو و افتتاح کافه کتاب دانشجویی را از سایر برنامه های سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در هفته بسیج سال جاری در دانشگاه های این استان برشمرد.

وی تعامل و همکاری سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با دانشگاه ها و نهادهای فرهنگی این استان را مطلوب و رضایت بخش دانست.
مهدوی مطلق ابراز داشت: از روسای دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود که اجازه دهند کرسی های آزاداندیشی با مدیریت تشکل های دانشجویی این استان برگزار شود.

وی افزود: 22 گروه جهادی دانشجویی در کهگیلویه و بویراحمد فعال است که در فصول بهار و تابستان امسال نیز در بیش از 30 نقطه استان خدمات رسانی کردند.

مهدوی مطلق گفت: خدمات ارائه شده از سوی گروه های جهادی دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد در عرصه های فرهنگی، آموزشی، علمی، عمرانی، ورزشی و مشاوره ای است.

وی بیان کرد: از دستگاه های مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد انتظار می رود از ظرفیت گروه های جهادی دانشجویی این استان برای خدمات رسانی مطلوب تر به مردم مناطق مختلف استان استفاده بهینه کنند.

29 آبان تا پنجم آذر هر سال به نام هفته بسیج نامگذاری شده است.

+ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد