تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۴۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پنج اکیپ پزشکی به روستاهای محروم شهرستان کهگیلویه اعزام شد

به مناسبت هفته بسیج پنج اکیپ پزشکی در قالب تیم‌های دندانپزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مامایی و آموزش‌های بهداشتی برای درمان و ویزیت رایگان به روستاهای محروم شهرستان کهگیلویه اعزام شد.

سرهنگ خیرالله رضایی در حاشیه اعزام پنج اکیپ پزشکی به مناطق محروم شهرستان کهگیلویه، اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی سعی دارد در جهت محرومیت‌زدایی از سطح شهرستان پزشکان خود را به مناطق محروم اعزام کند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان کهگیلویه به اهمیت اردوهای جهادی اشاره کرد و گفت: در این اردوی یک روزه جهادی پزشکان بسیجی برای درمان و ویزیت رایگان به مناطق محروم و روستاهای دور افتاده شهرستان کهگیلویه اعزام می‌شوند.

رضایی به انجام خدمات پزشکی رایگان در قالب 5 تیم پزشکی و بهداشتی به روستاهای محروم تنگ‌هیگون اشاره کرد و افزود: در این اکیپ خدمات دندان‌پزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مامایی و آموزش‌های بهداشتی به مردم محروم این منطقه ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه این اکیپ با 15 پزشک، پزشکیار و کارشناس بهداشت به مردم محروم خدمت‌رسانی می‌کند، عنوان کرد: کلاس‌های مختلف آموزشی و بهداشتی در این روستاها برگزار و بین دانش‌آموزان مدارس بسته‌های بهداشتی توزیع شد.

+تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد