تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۴۹۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس دفتر شورای نگهبان در استان :

تایید صلاحیت رد صلاحیت شدگان بسیار بعید است

شورای نگهبان در تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها مولفه های فروانی47528_253 را بررسی می کند و سوابق افراد یکی از پارامترهای مهم در این ارزیابی ها است و بسیار بعید است افرادی که در برهه ای از زمان از فیلتر شورای نگهبان عبور نکردند بتوانند مجددا مورد تایید این دستگاه قرار گیرند.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان کهگیلویه و بویر احمدگفت: بسیار بعید است افرادی که در برهه ای از زمان از فیلتر شورای نگهبان عبور نکردند بتوانند مجددا مورد تایید این دستگاه قرار گیرند.

حجت الاسلام “قدرت الله خرم روز ” در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب افزود : شورای نگهبان در تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها مولفه های فروانی را بررسی می کند و سوابق افراد یکی از پارامترهای مهم در این ارزیابی ها است و بسیار بعید است افرادی که در برهه ای از زمان از فیلتر شورای نگهبان عبور نکردند بتوانند مجددا مورد تایید این دستگاه قرار گیرند.

رئیس دفتر شورای نگهبان استان تاکید کرد : فعالیت های زود هنگام تبلیغاتی کاندیداها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسین گفت:

    نظر بنده فساد باید ار بین رود فساد اقتصادی وهرفساد دیگری حتی اگرنماینده ای اظهار کندکه بودجه های کلانی برای حوزه اش گرفته ویا میگیرداین هم فساد است وموجب فساد وعدم شفاف سازی هست ودر واقع اقراربه رانت خواری وپارتی بازی است ومردم را به این نوع فساد ترغیب میکند

  • عضو جامعه مهندسین گفت:

    بله دیگه. با این وضعیت امثال بزرگواری میشن نماینده فهیم

پربازديد