تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۴۹۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه وبویراحمد جز استانهای برتر کشور در طرح ساماندهی واحدهای فاقد پروانه کسب شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ارزیابی های صورت گرفته توسط مرکز اصناف و بازرگانان ایران، کهگیلویه وبویراحمد جز استانهای برتر کشور در پیشرفت طرح ساماندهی واحدهای فاقد پروانه کسب شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه ساماندهی و شناسایی واحدهای فاقد پروانه کسب یکی از مهمترین برنامه های کاری این سازمان بوده است افزود: خوشبختانه اجرای این طرح در کهگیلویه وبویراحمد با موفقیت همراه بوده است.
دیودیده با اشاره به اینکه تجربه نشان داده است بیشترین تخلفات از سوی واحدهای صنفی فاقد پروانه صورت می‌گیرد، اظهار داشت: در این راستا از ابتدای سالجاری ضرورت ساماندهی و نظارت بر واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب در اولویت کار مجموعه بازرسی و نظارت و اتاق های اصناف استان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در طرح ساماندهی و شناسایی واحدهای فاقد پروانه کسب برنامه هایی تدوین شده تا واحدهای صنفی بتوانند با شتاب بیشتری از اتحادیه های مربوطه خود پروانه کسب دریافت کنند.
دیودیده گفت: با تشکیل اکیپ ها و واحدهای نظارتی تعداد واحدهای فاقد پروانه کسب در برخی از شهرستانهای استان همانند کهگیلویه به صفر رسیده است و در سایر شهرستانها به سرعت در حال کاهش واحدهای فاقد پروانه کسب و شناسامه دار کردن این واحدها هستیم.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد خاطر نشان کرد: رئیس مرکز اصناف و بازرگانان و دبیر هیات عالی نظارت ایران طی نامه ای از عملکرد سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به پاس تلاش در اجرای طرح ساماندهی و شناسایی واحد های فاقد پروانه کسب تقدیر و تشکر کرد.
افزون بر 22 هزار واحد صنفی در سطح استان در حال فعالیت می باشند که تنها کمتر از 10 درصد این واحدها فاقد پروانه کسب می باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد