تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۵۰۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره‌برداری از محور تنگ ماغر در شهرستان بهمئی

طرح محور تنگ ماغر در شهرستان بهمئی به عنوان یکی از حادثه خیزترین نقاط این شهرستان تکمیل و آماده بهره برداری شد.
فرماندار بهمئی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما، با اشاره به اینکه این محور به طول 4 کیلومتر و عرض 7 تا 9 متر یکی از نقاط حادثه خیز این شهرستان می‌باشد که تاکنون مشکلات جانی و مالی زیادی را برای همشهریان و گردشگران به وجود آورده است گفت: برای تکمیل و راه اندازی این طرح بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتبار از محل ماده 180 برای اجرای این طرح در نظر گرفته شد.
سلطانعلی رحمانی از نظارت مستمر کارشناسان وناظران فرمانداری، اداره راه و شهرسازی و حوزه فنی برای اجرای با کیفیت این طرح خبرداد و گفت: متاسفانه این محور در گذشته مشکلاتی را برای وسائط نقلیه، ایاب وذهاب بیماران، تردد گردشگران به وجود آورده است و حتی منجر به تصادفات مرگبار هم شده است.
وی همچنین با تقدیر از مردم شهرستان بهمئی در زمینه همکاری برای اجرای این طرح گفت: نصب گاردیل در محل پرتگاهها، تغییر مسیر سیلابهای این محور، خط کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی از دیگر اموری است که به زودی برای این منطقه توریستی و گردشگری اجرایی می‌شود.
گفتنی است با بهره برداری از این طرح ارتباط راه و محورهای ارتباطی بخش سرآسیاب یوسفی، منطقه ممبی و مسیر شهرستانهای لنده و بهمئی هموارتر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد