تاریخ درج خبر : 1394/09/04
کد خبر : ۵۲۵۰۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فدایی: استفاده از سیستم‌های استاندارد، ارتقا کیفی کارها را به دنبال دارد

مدیرکل راه و شهرسازی گفت: در حوزه مدیریت‌ها نقاط قوت و ضعفهایی وجود دارد که می‌بایست فعالیت‌ها را دوچندان کرد و اموری راکه دچار ضعف هستند با درایت به حالت معقول و استاندارد رساند.
حسن فدایی در نشستی با مدیران ستادی گفت: در مدیریت‌های حوزه‌های فنی و مهندسی در بخش راه و مسکن فعالیتهای اجرایی به روش‌های سنتی بشدت پرهیزشود وجهت بهبود و ارتقاء کیفی کارها از سیستمهای نرم افزار و استاندارد روز استفاده شود که در این فرایند شاهد کمترین خطا خواهیم بود.
وی ابراز داشت: حجم فعالیت‌ها در حوزه راهسازی- راهداری- مسکن و املاک دارای تنوع و زیر شاخه های مختلف است که نیازمند برنامه ریزی و تلاش جهادگرانه با هدف ارتقاء عملکرد این حوزه‌ها می‌باشد.
مدیرکل راه و شهرسازی در حوزه راه خواستار نگهداری راه‌های ارتباطی حوزه استحفاظی استان، احداث و توسعه راههای فرعی وروستایی طبق استانداره های وزارت راه و شهرسازی، بهره برداری و نگهداری از ماشین آلات راه سازی و راهداری جهت عملیات راهداری زمستانه، بهسازی و روکش آسفالت راههای اصلی و فرعی، ایمن سازی مسیره‌های ارتباطی استان از مدیریت‌های مربوطه شد.
فدایی در حوزه شهرسازی به ساماندهی بافت‌های فرسوده، احداث ساختمانهای عمومی و دولتی…و تدوین، کنترل و گسترش ضوابط و مقررات ملی ساختمان و فعالیتهای نظام مهندسی اشاره کردو افزود: سیاستگذاری و تأمین مسکن برای اقشار کم درامد در قالب انبوه سازی و مشارکت درساخت را از جمله مهمترین برنامه‌های این اداره عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد