تاریخ درج خبر : 1394/09/05
کد خبر : ۵۲۵۰۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -
همزمان با هفته پژوهش انجام میِ‌شود؛

تجلیل از معلمان و دانش‌آموزان پژوهشگر و مؤلف استان

معاون پژوهشی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از تجلیل معلمان و دانش‌آموزان پژوهشگر و مؤلف این استان در هفته پژوهش خبر داد.

حسینعلی فاتحی اظهار کرد: پژوهش مقوله‌ای مهم در آموزش و پرورش است که باید قبل از دیگر مراحل تحصیل یک فرد با آن مأنوس شود.

معاون پژوهش آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خمیرمایه افراد در زمینه علمی در آموزش و پرورش و در هم آن سنین پایین شکل می‌گیرد که باید برای پژوهش‌محور کردن افراد در آموزش و پرورش به خوبی اقدام شود.

وی یکی از مشکلات در امر پژوهش چه در سطح استان و چه کشور را بی‌اهمیت دانستن این مقوله در سالیان گذشته ذکر کرد و گفت: مقام معظم رهبری در خصوص پژوهش سخنان و اندرزهای فراوانی دارند که با کار بستن آنها می‌توان در این حوزه موفق بود.

این مسئول به اهتمام آموزش و پرورش استان برای ترویج فرهنگ پژوهش در میان دانش‌آموزان و فرهنگیان اشاره کرد و گفت: در دو سال اخیر کارها و اقدامات خوبی برای نهادینه کردن پژوهش در آموزش و پرورش استان صورت گرفته و کارها تنها مربوط به هفته پژوهش نبوده است.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر همین اساس از محققان، پژوهشگران، فرهنگیان مؤلف، برگزیدگان طرح معلم پژوهنده و برگزیدگان مقالات داخلی و خارجی تجلیل می‌شود.

فاتحی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه، معرفی اولویت‌های تحقیقاتی، معرفی طرح‌های پژوهشی از دیگر برنامه‌های این هفته است.

+فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد