تاریخ درج خبر : 1394/09/05
کد خبر : ۵۲۵۰۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان مطرح کرد؛

افتتاح مزرعه شترمرغ 30 قطعه‌ای برای اولین بار در استان

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مزرعه شترمرغ 30 قطعه‌ای برای اولین بار در این استان افتتاح شد.

رضا رنجبر با تبریک هفته بسیج با بیان اینکه در این هفته پروژه‌های زیادی در حوزه بسیج سازندگی و مهندسی سپاه در سطح شهرستان‌ها و نواحی مختلف استان در حال افتتاح هستند، اظهار کرد: پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و محرومیت‌زدایی متعددی به همت بسیج سازندگی افتتاح می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان، کل پروژه‌های افتتاحی اقتصاد مقاومتی و عمرانی بسیج سازندگی در سال جاری را 550 پروژه عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها شامل مساجد، خانه عالم، پل، جاده بین مزارع و غسالخانه و خانه نیازمند است.

وی با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی در 10 عرصه فعالیت می‌کند، گفت: بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی، علمی و آموزشی و بهداشت و درمان گام‌های موثری برداشته است.

رنجبر، تعداد پروژه‎های عمرانی بسیج سازندگی در سال جاری را 58 پروژه و اقتصاد مقاومتی را 492 پروژه عنوان کرد و گفت: پروژه‌های خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی با پرداخت تسهیلات اجرا شده که هم به اقتصاد استان و درآمد خانواده‌ها کمک کرده است.

این مسئول از پروژه‌های مهم بسیج سازندگی که در هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه فتح و دیگر مسئولان افتتاح شد را مزرعه پرورش شترمرغ 30 قطعه‌ای عنوان کرد و گفت: مجری طرح با دریافت 36 میلیون تسهیلات اقتصاد مقاومتی مزرعه پرورش شترمرغ را برای اولین بار در استان اجرا کرده است.

رنجبر از دیگر پروژه‌های مهم و شاخص در حوزه اقتصاد مقاومتی را افتتاح مزرعه زعفران بیان کرد و گفت: خوشبختانه بسیج سازندگی در بحث اقتصاد مقاومتی گام‌های خوب و موثری برداشته و همواره از متقاضیان در این حوزه حمایت می‌کند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم که فرمودند«مسئولان تا نفس دارند به مردم خدمت کنند»، گفت: بسیج سازندگی بر اساس وظیفه ذاتی خود در راستای رفع محرومیت‌ها و برطرف کردن گوشه‌ای از نواقصات مردم استان گام‌هایی برداشته است.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی به منظور محرومیت‌زدایی و ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه با همکاری بسیج جامعه پزشکی و علوم پزشکی استان و دیگر نهادها و ارگان‌ها اقدام به راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد کرده است.

+فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد