تاریخ درج خبر : 1394/09/05
کد خبر : ۵۲۵۰۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه خبر داد:

۱۴۷میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان کهگیلویه پرداخت شد

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه گفت: ۱۴۷ میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی طی سال جاری به دانشجویان شهرستان کهگیلویه پرداخت شده است.

امرالله فروزنده افزود: کمک به رشد و ارتقاء وضعیت تحصیلی دانش آموزان تا رسیدن به مقاطع دانشگاهی یکی از مولفه های کاری کمیته امداد شهرستان کهگیلویه است.

وی تصریح کرد: در همین راستا کمک های قابل توجهی تا کنون به دانشجویان تحت حمایت این نهاد در تمامی رشته ها و دانشگاه ها شده است

فروزنده افزود :در حال حاضر بالغ بر ۸۰۰دانشجوو طلبه تحت حمایت در مقاطع تحصیلی مختلف مشغول به تحصیل در دانشگاههای آزاد،پیام نور،علمی کاربردی و حوزه های علمیه هستند.

وی اظهار داشت: کمک هزینه تحصیل به دانشجویان دانشگاه آزاد و علمی کاربردی در رشته های فنی چهارمیلیون ریال و رشته های غیرفنی سه میلیون ریال و دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاههای پیام نور در رشته های فنی سه میلیون و ۵۰۰هزار ریال و رشته های غیر فنی به مبلغ دومیلیون ۵۰۰هزار ریال پرداخت می شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه افزود: در همین راستا برای ۴۴۰نفر از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاههای آزاد ، پیام نور وعلمی وکاربردی در این ترم مبلغ یک میلیارد و ۴۷۴میلیون ریال پرداخت شد.

+مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد