تاریخ درج خبر : 1394/09/06
کد خبر : ۵۲۵۲۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل بهزیستی:

5 هزار زن سرپرست خانوار در استان نیازمند حمایت هستند

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 5 هزار زن سرپرست خانوار در استان نیازمند حمایت هستند.

سید علیرضا موسوی‌امجد عصر امروز در نشست اعضای شورای شهر یاسوج، با اشاره به آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه بویراحمد اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی به صورت اجتماعی و با مشارکت تمام دستگاه‌ها حل و فصل شود.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم مناسب‌سازی مبلمان شهری و فضا ادارات برای تردد معلولان اشاره کرد و افزود: با همکاری شهرداری یاسوج 20 هزار مترمربع از پیاده‌رو‌های سطح شهر مناسب‌سازی شد.

وی با اشاره به اینکه 5 هزار زن سرپرست خانوار در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت هستند، تصریح کرد: اعتبارات بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد برای حمایت از این افراد پایین است که امیدواریم سایر دستگاه‌های استانی برای حمایت از این زنان با ما همکاری کنند.

این مسئول با بیان اینکه طلاق یکی از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی است، عنوان کرد: بیکاری، فقر و اعتیاد باعث افزایش طلاق‌های توافقی در بین زوج‌های جوان شده است که در سال‌های اخیر بیش از هزار و 300 طلاق توافقی بین زوج‌های جوان صورت گرفته است.

موسوی امجد با اشاره به اینکه 18 هزار و 500 معلول در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد، افزود: اشتغال این افراد و همچنین مناسب‌سازی فضای شهری از دغدغه‌های بهزیستی استان است.

+فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد