تاریخ درج خبر : 1394/09/06
کد خبر : ۵۲۵۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ابطال مجوز فعالیت یک شرکت فنی و مهندسی در دهدشت

مسئول مرکز اطلاع‌رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوزهای شرکت فنی و مهندسی نصیر صنعت دهدشت که با جعل و سوء استفاده از عناونین وزارت صنعت و معدن اقدام به فریب جوانان جویای کار می‌کرد، ابطال شد.
یوسف تازش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه برخی از افراد حقیقی و حقوقی در استان با جعل عناوین مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به اخذ مبالغی تحت عنوان کاریابی از افراد جویای کار کرده‌اند.

مسئول مرکز اطلاع‌رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: این سازمان با رصد این موضوع، سریعاً اقدامات قضایی را در دستور کار قرار داد و جلوی فعالیت این شرکت‌ها گرفته شد.

تازش گفت: برخی موسسات غیرقانونی و بدون مجوز تحت عنوان کاریابی و جذب نیروی کار، منجر به سرگردانی و مشکلاتی برای جویندگان کار در سطح استان شده‌اند.

مسئول مرکز اطلاع‌رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مجوزهای شرکت فنی و مهندسی نصیر صنعت دهدشت که با جعل و سوء استفاده از عناوین وزارت صنعت و معدن و به بهانه کاریابی اقدام به دریافت مبالغ و فریب جوانان تحصیلکرده و جویای کار می‌کرد ابطال و پرونده این شرکت در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در مواردی شاهد هستیم که افرادی با عنوان «شرکت‌های فنی و مهندسی» نسبت به ثبت شرکت اقدام می‌کنند و به صورت غیرقانونی فعالیت دارند، در کاریابی‌های دارای مجوز استان اختلال ایجاد کرده‌اند.

مسئول مرکز اطلاع‌رسانی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: هرگونه فعالیت شرکت‌های کاریابی غیرمجاز در معرفی افراد کارجو به واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی استان غیرقانونی است.

تازش توصیه کرد: هم‌استانی‌ها در صورت مواجهه با چنین مواردی سریعاً مراتب را به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    خیلی جالبه شرکت در دهدشت پلمپ شده ولی عکس گذاشته شده در خبر مربوط به فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی می باشد

پربازديد