تاریخ درج خبر : 1394/09/08
کد خبر : ۵۲۵۳۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاهی ها حواسشان باشد

هفته گذشته فاطمه دانشور بانوی خیر و کارآفرین عضور شورای شهر تهران به دعوت دانشگاه یاسوج بهمرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آمد تا در همایش کارآفرینی این دانشگاه حضور یابد.

در همین حال دانشگاه آزاد یاسوج از این موقعیت استفاده کرد تا با حضور دانشور همایش نقش زنان در توسعه را برگزار نماید که این همایش حاشیه هایی داشت.

از مهمترین حواشی همایش نقش زنان در توسعه علاوه بر تاخیر ۱/۵ ساعته آن اینکه قرار بود که این همایش به نام توسعه باشد اما چیزی که در آن دیده نشد موضوع توسعه بود و ببشتر کسانی که در این نشست حضور داشتند و یا دعوت شده بودند با در دست داشتن نامه‌هایی به دنبال رفع مشکلات شخصی خود بودند.

dsc06839

این همایش نیز به مانند سایر همایش‌هایی که این روزها در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفته بود و حضور یکی از کاندیداهای این انتخاب باعث ایجاد شائبه های شد.

کاندیدایی که در دانشگاه آزاد یاسوج حضور پیدا کرد، اهل این حوزه انتخابیه نبود و گویا حضور وی صرفا جنبه تبلیغاتی داشت چرا که ارتباط وی با عنوان همایش یعنی “نقش زنان در توسعه” برای کسی محرز نشد!

حضور فعال لیدرهای این کاندیدا و تیم تبلیغاتی وی، شائبه تبلیغاتی بودن حضور وی در این همایش را پر رنگ تر می کند و با توجه به اینکه ایشان هزینه های که برای تبلیغات نیز در نظر گرفته اند این شائبه هم پیش می آید که برخی در دانشگاه ها بدشان نمی آید از فضای موجود بهره برداری کنند.

سرانجام همایش نقش زنان در توسعه به پایان رسید و این نکات از دید فاطمه دانشور نیز پنهان نماند که وی با دیدن جمعیت حاضر در این همایش که تعداد مردان با زنان برابری می‌کرد با تعجب پرسید این همایش مربوط به نقش زنان در توسعه است یا…..؟

 

dsc069541

منبع: بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مغازه دار گفت:

    حاجی عدل به دو قرشی داره تا تیش نخرنش ولش نیکنن.کو مه تو ساوه یی حاجی ؟قرون پیللته تیت ایخرن و رای هم وت نیدن

پربازديد