تاریخ درج خبر : 1394/09/09
کد خبر : ۵۲۵۴۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -
امین خادم

«فرار رو به جلو آقای نماینده کهگیلویه»

سایت استان: امین خادم
چشم عیب از مردمان بردار و عیب خود نگر / هر که عیب خویش بیند ، از همه بیناتر است
جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بزرگواری مطالبی را چند روز پیش عنوان کرده اند که با سابقه ای که از ایشان سراغ داریم و گفتمان چماق لری وی دور از ذهن نبوده است. جناب آقای بزرگواری باید بدانند که دوره رای آوردن با حرکات پوپولیستی و عوام فریبانه در عصر ارتباطات گذشته است. دیگر نمی توان مثل گذشته با فرافکنی ، تخریب و حمله به منتقدان رای مردم ساده دل و فهیم این دیار را که به صورت موشکافانه تمامی حرکات را رصد می کنند در سبد آرای خود بریزد.
ایشان در بخشی از سخنانشان فرموده اند بدون هیچ مطالعه ای سد مارون احداث شد. فقط جهت اطلاع خدمت خوانندگان عرض می نمایم که مطالعات اولیه و مقدماتی سد مارون در دهه 30 و 40 توسط یک شرکت آمریکایی انجام شد و مطالعات آن در دهه 50 تکمیل گردید و نهایتا بعد از جنگ تحمیلی عملیات اجرایی آن آغاز گردید و با حجم مخزن 25.1 میلیارد متر مکعب به اتمام رسید.در مورد برداشت آب از پشت سد مثال یرداشت آب از سد دز را خدمتتان ارائه می نمایم. متاسفانه هدف از طرح این موضوع فقط تخریب حاج آقای موحد بوده که دستشان از صحنه سیاسی کهگیلویه کوتاه است.در مورد پیمانکار سیمان دهدشت هم با این اوصافی که جناب آقای نماینده داشته اند نشان از سوء مدیریت مدیران مربوطه دارد.
در فراز دیگری از سخنانشان به درستی عامل مهاجرت مردم را از شهر دهدشت به یاسوج ، محرومیت دانسته اند که این امر در دوران نمایندگی ایشان به حداکثر ممکن رسیده است. در همین بند نیز با زیرکی خاص به جناب آقای حاج عدل هاشمی حمله کرده و شان ایشان را در حد یک پیمانکار دانسته اند چرا که بیشترین خطر را از ناحیه حاج هاشمی در انتخابات پیش رو احساس می کنند. فقط جهت اطلاع عزیزان خواننده طرح احداث جاده محور دهدشت پاتاوه که از جمله طرح های مصوب مقام معظم رهبری بوده است پس از گذشت سالیان متمادی درصد پیشرفت فیزیکی حداقلی را داشته اما در زمان مدیریت حاج هاشمی این پیشرفت به بیش از 60 درصد طی 5 سال رسیده است و تعطیلی جاده مذکور نیز بعد از رفتن ایشان از قرب قائم به عنوان یکی از بزرگترین موسسات وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) صورت گرفته است.
در بخش بعدی آقای دکتر تاجگردون شخصیت فرهیخته ، چهره ملی و سرشناس را مورد عنایات خاص خود قرار داده اند و فرموده اند سفر اخیر وزرا به گچساران هیچ سودی ندارد و فقط جنبه تبلیغات دارد ، اما اگر برای شما مهم نبوده است چرا به قول خودتان به نماینده محترم بویراحمد و دنا جناب آقای زارعی تشر زده و ناراحت شده اید. قابل ذکر است که سفر وزیر ارتباطات به رونق زیرساخت های مخابراتی ، 3G شدن اینترنت تلفن همراه چند شهر استان ،اینترنت دار شدن روستاهای گچساران و سفر وزیر تعاون ، کار و رفاه نیز منجر به کلنگ زنی درمانگاه مجهز و پیش رفته تامین اجتماعی و … گردیده است پس سفر این وزیران هم ظاهرا چندان تبلیغاتی و بی ثمر نبوده است. در بخش تقسیم اعتبار 50 میلیارد تومانی که ایشان فرموده اند 37 میلیارد به گچساران اختصاص داده شده است و مابقی به استان رسیده است ، این نشان از ضعف آشکار و ناتوانی نماینده کهگیلویه در برابر سود ، نفوذ ، تخصص و قدرت عمل جناب آقای دکتر تاجگردون نماینده شایسته شهرستانهای گچساران و باشت می باشد.
و در بخش های پایانی نیز متاسفانه بخاطر آسفالت یک جاده که حق طبیعی این مردم محروم و مظلوم اما همیشه در صحنه می باشد منت گذاشته اند.
حرف آخر : در مدت چند ماهه ی مانده به انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی به فکر تخریب چهره های ملی ، تاثیرگذار و سرمایه های استان برآمده اند تا فراری رو به جلو داشته باشد و این نشان از عملکرد ضعیف نماینده کنونی در هشت سال گذشته در حوزه انتخابیشان دارد که به جای پاسخگویی در خصوص عملکرد ضعیف خود سعی در فرافکنی و شانتاژ خبری و شلوغ کاری دارند. آقای بزرگواری باید بدانند که مردم این خطه در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی به عملکرد کاندیدا رای می دهندو تمام تلاششان را بکار خواهند گرفت تا گفتمان علمی و مبتنی بر منطق که همان گفتمان اصیل ایل غیرتمند لر بوده را جایگزین گفتمان منسوخ و به تاریخ پیوسته چماق لری نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حبیب گفت:

  دردوران بزرگواری خیلی کار انجام شد ولی در دوره موحد یک کار عمرانی که انجام شده باشد نام ببرید

 • فرزندایل گفت:

  آه، آه، آه……………………………….به بعضی هابایدگفت سراززیربرف بیرون بیاورند

 • خرد گفت:

  جناب خادم با سلام
  امیدوارم دنبال حقیقت باشین نه منافع که در این روزگار خیلیا منافع را به عقاید ترجیح میدن

 • همشهری گفت:

  بزرگواری درست میگه چرا آب رود از کوهها و چشمه سارهای استان ما تغذیه میشه اما سودش رو استان دیگه میبره،چرا لیککیها دود چاههای نفت رو میبینن اما سودی ازش نمیبرن؟

 • ه گفت:

  بکوری چشم فرصت طلبا این دوره هم با اختلافی بیش از دور قبل پیروزیم زنده باد اباد مرد ابادیمان بزرگواری مردی مردمی

 • یاس گفت:

  خادم از خواب بیدار بشو ……… تنها نماینده ای که برای مردم منفعت داشته حاج اقای بزرگواری بوده

 • مجتبی م از سه راه خرمشهر کیلومتر2 گفت:

  سلام خدمت مهندس خادم سخنانت کلمه به کلمه پردازشی از حرف دل مردم بود سپاس از شما

 • ناشناس گفت:

  مختصر و مفید، آقای خادم ضمن درود عرض کنم که دوره مدیران ناکارآمد و ناتوان بسر آمده

 • خواب و خیال گفت:

  دوست عزیز زمانی که جناب آقای موحد چتر حکمرانیش روی مناطق ما خیمه زده بود و از نظر سیاسی همه کاره این حوزه بودند از پاسخ دادن به خیلی از سوالات فرار می کردند حالا که دستشان کوتاه شد امثال شما دارید کارهای نکرده ایشان را توجیه می کنید.
  جاده پاتاوه دهدشت به همت و تلاش آقای بزرگواری تا اینجا آمده و اسنادش را می توانید در سایتشان ببینید . جناب هاشمی به خاطر پول کار این پروژه را مدتها یا تعطیل کرده بود و یا به آرامی انجام دادند.

پربازديد