تاریخ درج خبر : 1394/09/09
کد خبر : ۵۲۵۵۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
سخنگوی ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان کهگیلویه و بویراحمد :

ملتمسانه خواهانیم شورای نگهبان حق الناس را رعایت کند/ قطعا در کهگیلویه به وحدت می رسیم

سخنگوی ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان کهگیلویه و بویراحمد در حضور اصحاب رسانه از دعوت جبهه اصلاح‌طلبان برای حضور پر تعداد نامزدها در انتخابات خبر داد.

به گزارش سایت استان، فرید مرادیان دیشب (شامگاه شنبه) درباره سیاست های شورای هماهنگی اصلاح طلبان در استان سخنان جالبی به زبان آورد تا تکلیف بسیاری از مسائل مبهم تا حدودی روشن گردد.

وی با تاکید بر اینکه شورای هماهنگی اصلاحات در تمامی استان های کشور وجود دارد از شورای راهبردی اصلاحات هم به عنوان یک نهاد تعیین کننده در سیاست های اصلاح طلبان در کشور یاد برد.

انتخابات 92 نشان داد که مردم خواهان تفکر اصلاح طلبی هستند

سخنگوی جبهه اصلاحات استان گفت: انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ نشان داد گرایش عامه مردم به نگرش اصلاح طلبی است و قطعا مجلس آینده بسیار متفاوت از الان خواهد بود و با قدرت می گوییم مجلس کاملا تغییر خواهد کرد و متفاوت خواهد شد.

ملتمسانه خواهانیم شورای نگهبان حق الناس را رعایت کند

مرادیان در خصوص مسئله تایید صلاحیت ها توسط شورای نگهبان افزود: بسیار امیدواریم که در فرآیند تایید صلاحیت ها قانون رعایت شود و ذهنیت هایی که از قبل برای افراد شاخص و صالح به وجود می آورند در روند تایید صلاحیت ها تاثیر گذار نباشد و ملتمسانه خواهانیم شورای نگهبان حق الناس را رعایت کند.

سخنگوی جبهه اصلاح طلبان استان گفت: در تایید صلاحیت ها باید قانون ملاک باشد و خدای ناکرده به گونه ای عمل نشود که زمینه ساز تقویت یک جناح در انتخابات را فراهم آورد و همچنین باید از امنیتی و نظام شدن فضای انتخابات اجتناب کرد چرا که نه در شان و منزلت نظام مقدس ایران اسلامی است و نه در شان مردم.

محال است شوراهای هماهنگی در انتخاب کاندید ناهماهنگ باشند

این فعال اصلاح طلب افزود: ما در انتخابات یا تعیین کاندیدا دخالت نخواهیم کرد،ما این موضوع را به شورای هماهنگی در سطوح مختلف خواهیم سپرد.

محال ممکن است که کاندیدای شورای هماهنگی اصلاحات مورد تایید شورای هماهنگی حوزه خود نباشد.

وی تاکید کرد که قطعا در کهگیلویه به وحدت رویه خواهیم رسید اما نه به این معنا که تمام کاندیداها به نفع یک نفر کنار بروند.

 کاندیدای نهایی اصلاح طلبان باید از افراد شناسنامه دار باشد

فرید مرادیان افزود: شورای هماهنگی اصلاحات فعلا به دنبال شور و نشاط در جامعه هست و مانع حضور هیچ فردی نمی شود.

سخنگوی جبهه اصلاحات در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ممکن است اصلاح طلبان از آقای زارعی حمایت کنند گفت: جبهه اصلاحات تا الان به جز افرادی خاص که مردم هم می دانند روی هیچ گزینه ای صحبتی نکرده و تصمیم نهایی در این مورد را افکار عمومی و معیارهای شورای جبهه اصلاح طلبان خواهند گرفت که مهم ترین معیار شناسنامه ان فرد خواهد بود که آیا اصلاح طلب شناخته شده ای هست یا خیر؟

مرادیان در ادامه اضافه کرد: صحت ندارد که آقای بهرامی از بالا گزینه نهایی اصلاح طلبان باشد و این امر در حوزه انتخابیه و در شورای هماهنگی استان مشخص می شود و به شورای هماهنگی اصلاحات کشور ارجاع داده می شود.

وی با تاکید بر اینکه بخشی از نظر نهایی را شورای هماهنگی اصلاحات خواهد داد گفت: بخش دیگری از تایید نهایی کاندیدای اصلاح طلب توسط نخبگان و فعالین سیاسی مورد اعتماد صورت می گیرد.

پیشوا رقیب بسیار خطرناکیست

سخنگوی ستاد انتخابات اصلاح طلبان در پایان گفت: من کاندید رقیب را بسیار قوی می دانم و از تمام اصلاح طلبان می خواهم که با مشارکت حداکثری بیایند و امیدوارانه فعالیت کنند و نباید منکر توانمندی و عقبه افراد سیاسی شویم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد