تاریخ درج خبر : 1394/09/09
کد خبر : ۵۲۵۵۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سه نفر از دانشجویان مدافع خانم آذر منصوری زخمی شدند/ یک زن با چاقو به آذر منصوری حمله ور شد

عارف یزدانی دبیر تشکل فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد یاسوج با اشاره به اینکه روز چهارشنبه مجوز این برنامه صادر شده است، گفت: شب گذشته نیز فرماندار شهر آقای دکتر محمد کاظم نظری تاکید کردند که این برنامه برگزار شود. مسئول حراست دانشگاه آزاد هم در جلسه بود. اما در میان جلسه مسئول دفتر نمایندگی رهبری زنگ زد و گفت شنیدم قرار است برخورد فیزیکی علیه ایشان انجام شود که مراقب باشید اما فرماندار گفت حراست قول داده همه تمهیدات را انجام دهد.

دبیر تشکل فرهنگ و سیاست دانشگاه آزاد یاسوج ادامه داد: صبح خانم منصوری را به هتل آوردیم برای صبحانه که به ما خبر رسید اجازه ورود به اعضای تشکل را به سالن نمی‌دادند و وقتی وارد سالن شدیم دیدیم فقط اصولگرایان در سالن هستند. یک نفر از بچه‌های تشکل‌های اصلاح‌طلب را اجازه ورود نداده بودند. بعد که ما آمدیم شعار مرگ بر فتنه گر دادند و یک دفعه از سه طرف سالن شروع به حمله کردند و ما ایشون را اسکورت کردیم و به یک اتاق بردیم و حتی می‌خواستند در اتاق را بشکنند.

وی افزود: حتی وقتی ایشان سوار ماشین شدند به ماشین ایشان حمله کردند و در این درگیری‌ها سه نفر از دانشجویان اصلاح‌طلب آسیب دیدند، دو نفر از آقایان و یک نفر از خانم‌ها. که اون خانم می‌گوید یکی از دانشجویان اصولگرا با مشت به صورت ایشان زده است و در حال حاضر بیمارستان است. یکی دیگر از دانشجویان هم با چاقو ضربه خورده و ظاهرا وقتی یک خانمی با چاقو به خانم منصوری حمله کرده بود ایشان خود را حایل قرار داده بود.

عارف یزدانی افزود: آقای هدایتخواه، نماینده سابق اصولگرای یاسوج، آقای حسینی صدر مسئول نمایندگی ولی فقیه اصولگرا در سپاه و افراد دیگر سخنرانی کردند و بدون هیچ تنشی برگزار شده بود و با اینکه مسئولان دولت را به فساد متهم کرد اما کسی آسیبی ندید.

به گزارش ایلنا، سایت محلی صبح زاگرس نزدیک به اصولگرایان در خبری نوشته بود امروز مطلع شدیم که با دعوت تشکل انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج، آذر منصوری که از بایکوت نشینان دایره اصلاحات نیز بوده در دانشگاه آزاد یاسوج سخنرانی خواهد کرد، موضوعی که از خط قرمز‌های نظام و توجه نکردن به آن‌ها گذشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ایرانی گفت:

  خدایاازدست جهل وجاهل نجاتمان بده فاین تذهبون دوستان چرافکرمیکنیم که فقط خودمون مسلمانیم ودرخط رهبری همه ملت تحت امررهبرندبه جزشماکه گروهی جاهلید

  • ناشناس گفت:

   یک خورده بصیرت داشته باشید اینهایی که فتنه 88 راراه اندازی کرده اند آدم های بسیار فتنه انگیز هستند

 • فرزندایل گفت:

  خدابه مملکت مارحم کنه می خوان به کجابرسوننش

 • ر.م گفت:

  هر چ آدم عقده‌ای داخل دانشگاه جمع شده. ادعای.روشنفکری. میکنن.

 • محمد گفت:

  با سلام
  خدایا تو را بحق خاصان درگاهت ما را از این داعشیان و خودفروشان متحجرنجات بده
  وسیعلمو الذین ظلمو ای منقلبون ینقلبون
  ان الله لا تخلف المیعاد

پربازديد