تاریخ درج خبر : 1394/09/09
کد خبر : ۵۲۵۶۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -
قاسم یزدانی

چاقوکشی مدرن!

سایت استان: قاسم یزدانی
در فرهنگ کهگیلویه و بویراحمدی زن همواره از تقدس ویژه‌ای بوده، حتی راهزنان نیز انتهای حرمت را در حق آنان پاس می‌داشته‌اند، جای تاسف است که در مکتب شعبان بی‌مخ‌ها زنان نه تنها حرمتی ندارند که در کمال شگفتی زنان چاقوکش هم تربیت می‌شود، چاقوکشی مدرن آنهم به نام دفاع از ارزش‎ها معمای پیچیده‌ای است!
در شرایطی که خشونت داعشی مورد نفرت و محکومیت همه ساکنان کره زمین است، ترویج خشونت در سرزمینی که هماره تاریخ فریادگر آشتی بوده و دین ساکنانش پیام‌آور رحمت، این اندیشه ترور و خشونت از کدام آبشخور تغذیه می‌شود که اینچنین بی‌رحمانه بر همنوعان و هم کیشانش می‌تازد؟
بی تردید مروجان این ایده های خطرناک درجهان آخرین نفس‌های خود را می‌کشند و دیگر رمقی برایشان باقی نماندهاست.
جای آن است که مسئولین سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد که خود را به خواب خرگوشی زده‌اند بیدار شوند و اگر عرضه تأمین امنیت یک جاسه کوچک دانشجویی رو ندارند از مردم عذرخواهی کرده و کنار بروند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یاسوج گفت:

    درود بر اصلاحات . اندیشه داعشیسم در این متحجران تازه به دوران رسیده بیداد میکند نه ایران عراق است نه ایرنی عرب که زیر بار چنین تفکراتی برود مگر تمدن 2500 ساله را میتوان با این حرکتها از بین برد

  • دانشفر ابراهيمي گفت:

    چاقو کشی سنتی قبلا”چطور بود که الان نمونه مدرن ان وارد بازار یاسوج شده است لا اقل اگر از سنگ و چوب مدرن و چماق لری اقای بزرگواری در نوشته استفاده می کردی برای مخاطبین جذابیت بیشتری داشت فارسی را پاس بداریم و با جملات نامفهوم کمتر بازی کنیم

پربازديد