تاریخ درج خبر : 1394/09/10
کد خبر : ۵۲۵۶۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نکته‌ای در باب «تهدیدنامه» بزرگواری به تاجگردون

سایت استان: آریا احمدی زاده

پروردگارا!
تو را سپاس می گویم که مخالفین مرا از میان… ها برگزینی!
که داشتن چند مخالف ….، نعمتی است که فقط به بندگان خاص خود عطا میکنی «دکتر شریعتی»
دو انتخابات پیشین مجلس شورای اسلامی بلاد شاپور، در حالی برگزار شد که سید «علی‌محمد بزرگواری» بدون رقیب در یک جاده ای یک طرفه به مجلس هشتم و نهم راه یافت.
در دور هشتم کاندیدا های اصلی آن حوزه یعنی سید قادر لاهوتی و محمود منطقیان رد صلاحیت و محمد موحد نیز به بهبهان عزیمت نمود….
و در دولت پاک دست محمود احمدی نژاد! مهندس لطیف رستاد کاندیدای جریان اصلاحات که تنها ۴ روز فرصت معرفی و فعالیت انتخاباتی داشت، در برابر تلاشهای ابر و باد و مه و خورشید و فلک ، از بزرگواری جا ماند، و رستاد، گر چه بقول خودش«دیر آمد»، اما چو شیر آمد ولی بالاخره نتوانست بزرگواری را که امدادات غیبی همراهی میکرد ، شکست دهد…
در انتخابات دوره نهم نیز در غیاب اصلاح طلبان و با رد صلاحیت حاجی محمد موحد ، باز ، بزرگواری توانست در یک انتخابات عملا بی رقیب به مجلس نهم راه یابد….
بزرگواری که در طول دوره نماینده گی اش با نطق های جنجالی و آشفته وار به چهره خاص! پارلمان بدل گشته بود،
کسی که توانست در تمام دنیا «نام چماق لری» را به ثبت افکار عمومی داخل و خارج کشور برساند.
موضع گیری های وی چنان «آشفته وار» و از «این شاخه به اون شاخه پریدن»: شد، که حتی سران جبهه پایداری مجلس نهم، هم عذرش را خواستند ….
مصاحبه جنجالی وی با خبرنگار بی بی سی که «صدا و نام» خانم خبرنگار! را به اشتباه با آقای خبرنگار! گرفته بود دنیا را تکان داد!
بزرگواری در گفتگو با رسانه های خارجی (که البته مصاحبه اش برای دیگران از نظر وی جرم محسوب می شود.!)، گفته بود: وی مبدع و خلاق تولید «شعار مرگ بر خاتمی ، کروبی و موسوی» و «کفن پوشان» مجلس هشتم در برابر حوادث انتخابانی ۸۸ است. وی در چند هفته اخیر سعی کرده با حملات متعدد به «غلامرضا تاجگردون» نماینده گچساران و باشت، «عقب ماندن خود را»، از انبوه مطالبات مردم کهگیلویه بزرگ، لاپوشانی کند.
بزرگواری در همراهی با زارعی نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، بشدت سیل انتقادات را به دلیل حضور پی در پی وزرا و معاونین ریس جمهور به شهرستان گچساران ، نثار تاجگردون کرد ….
علم روانشناسی سیاسی بر این اصل معتقد است که یک سیاستمدار وقتی بی محابا می تازد و آشفته سخن میداند و تشر میزند ، نشان از درد تنهایی و شکست است. حتی در طایفه بزرگ ساداتی سازهای مخالفت با وی کوک شده و «سیف اصلاح طلب» ساداتی ها نیز، جامعه رقابت با وی پوشیده ….
بزرگواری این روزها که سیل مطالبات کهگیلویه بزرگ را از یک طرف و طوفان انتقادات مردم حوزه انتخابیه اش از طرف دیگر دو لبه قیچی شده اند، تا وی برای همیشه از پارلمان خداحافظی کند، بشدت عصبانی و پریشان شده و از طرفی القای رد صلاحیت موحد، عدل هاشمی، محمود منطقیان، قادر لاهوتی، لطیف رستاد و … را در سر می‌پروراند و از طرفی نیز سعی کرده با حمله های آشفته وار طی یک استراتژی پوپولیستی و عوام فریبی خود را به رقبای پارلمانی اش، در دیگر حوزه ها برساند.
غافل از اینکه حملات وی به تاجگردون فقط دو نتیجه را دارد:
اول) اینکه به عجز و ناتوانی خود در برابر تلاشهای بی سابقه نماینده حوزه همجوار، اعتراف کرده و بیش از پیش سرعت ریزش آرایش را در کهگیلویه بزرگ افرایش داده.
دوم) اینکه بر سرعت رویش آرای تاجگردون در حوزه انتخابیه گچساران و باشت افزوده است.
نامه وی اینقد احساسی و بی مایه است که به نکات آن پاسخی داده نمی شود فقط از جضرت حجه الاسلام بزرگواری کمال تشکر و قدردانی را در خصوص این حمله و نامه عصبانیت وار به نماینده شهرمان را بعمل می آوریم….
و از خداوند شاکریم که با این نامه بزرگواری بزرگترین خدمت به تاجگردون صورت گرفت و مردم گچساران و باشت را در انتخاب مجدد دکتر تاجگردون مصمم تر ساخت….
اگر ده همایش دیگر توسط مردم برگزار می شد، به اندازه این سخنان بزرگواری در جلب آرای مردم به سوی تاجگردون و سلب آرای مردم فهیم کهگیلویه از ایشان موثر نبود …

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • خرد گفت:

  با سلام به هم استانی های با شعور و فهیم
  دوستان ای کاش میشد عملکردها مقایسه میشد بعد به مظلومیت بزرگواری پی میبردیم ، عمل کتیم برای رضای خدا نه برای ریاکاری

 • فرزندایل گفت:

  آه، آه که این طورهمدیگررامی کوبند، ای مردم آقای تاجگردون نماینده اکثریت یک منطقه است ، آقای بزرگواری هم همین طورشماهابه چه اساسی انتخاب های مردم رابدون هیچ مدرکی این طورنابودمی کنید، کاش به جای این همه کوبیدن یک ذره احساس مسولیت درمقابل این استان محروم داشتید، آه، آه، آه استانم محروم بمان

 • پورسعید گفت:

  مطمئنا حاج آقا بزرگواری با علم ودانش حرف میزند …بی دلیل سخن نمیگوید. ..اگر رفتار مخالف با نظام اسلامی باشد قطعا نظام هم از پیشروی چنین افرادی جلو گیری میکند…پس این آقایان حساب کار را بکنند و از حرف هاو رفتارهای بیهوده پرهیز کنند

 • دهدشت گفت:

  باگفتمان دکترکارگرموافقیم

 • عدالت گفت:

  کارتاجگردون قطعا تمام است هرکه باآل علی درافتد بیفتد غلام به غلامیت بساز که ناغلامی غلامت می کند

 • یاس گفت:

  سلام دوستان تخریب چی بیاید بررسی کنید و سند دربیارید ببینید بزرگواری بیشتر کار کرده یا تاجگردون تاجگردون فقط داره باتبلیغات خودشو نگه میداره اما بزرگواری پاک ترین نماینده تاریخ باعث افتخار مردم کهگلویه هست

  • ناشناس گفت:

   با طرفداری کردن از بزرگواری لطفا ابروی خودتونو بیشتر از این نبرید.

 • مشایخ گفت:

  درودبرشجاعت حاج اقا بزرگ مرد کهگیلویه بزرگواری نترس

 • بابکان گفت:

  درودبریارویاورانقلاب مرد روزهای سخت
  درودبربزرگواری عزیز درودبراین مرد سیاستمدار

 • ناشناس گفت:

  منطقیان رستادو….الکی خودشونوخسته میکنند باز هم مردبی باک حاج اقابزرگواری قبول میشه انشاالله

 • چرام گفت:

  سلام دیارچرام همیشه سرسبز برحاج آقای بزرگواری عزیز7اسفن باز هم خشه

 • دهدشت مرکزی گفت:

  مطمعن باشید دوباره حاج اقابزرگواری برنده انتخابات کهگیلویه بزرگ خواهد بود
  درودبراین سید بزرگوار یار رهبرمون

 • دهدشت گفت:

  درودبرحاج اقابزرگواری

 • امیر علی گفت:

  تاجگردون سرماییه ملی ست اما بزرگواری مایه بی آبروی استان

 • برخه گفت:

  درود بر تاجگردون
  بزرگواری دیگه کارش تمومه

 • شهروند گفت:

  درود خدا بر بزرگمرد خدوم بویراحمدی…تاجگردون شیر زمینه

 • احمد یان گفت:

  با سلام و تشکر سایت استان
  گچساران تاجگردون
  یاسوج سید باقر
  کهگیلویه منطقیان ، رستاد و لاهوتی
  شک نکنید
  مجمع آتی نمایدگان استان
  این نوع ترکیب خواهد بود

 • اهورا گفت:

  بزرگواری و زارعی خدا حافظ
  تاجگردون سلامی دوباره بر تو

 • انصاف گفت:

  درود و احسنت
  بزرگواری دیگه خو اب مجلس را نخواهد دید

پربازديد